Pagrindinis puslapis

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
RLS2.png

Sveiki atvykę į RLS.LT vikipediją. Čia rasite pagrindinę projekto informaciją, detalius darbų aprašymus, serverio sistemas, pagalbos centrą, projekto istoriją ir kitų įdomių ir svarbių projekto dalykų.
Tai - informacijos šaltinis naujiems serverio žaidėjams, kurie planuoja savo SA-MP ateitį plėtoti čia.

Spartieji WIKI mygtukai
Pasidomėk mūsų projekto istorija Susipažink su projekto komanda Serverio žaidėjų sąrašas


News1.png

Pranešimai


Pic8.png

Liepos mėnuo RLS istorijoje...

18px-Mark black.png2013 m. Liepos 4 d. Sukurta pirmoji Takeshi pilies serija, kurios autorius - Tazas_Romero. Tai - didžiausio susidomėjimo ir daugiausiai patiktukų sulaukęs turinys forume per visą projekto istoriją.

18px-Mark black.png2017 m. Liepos 4 d. Sukurtas naujas serveryje galiojančių bausmių sąrašas, atsirado kombinuotosios bausmės. Esminis pasikeitmas - buvusi 1800 sekundžių bausmė padidinta iki 2700 sekundžių visiems atvejams.

18px-Mark black.png2016 m. Liepos 9 d. Ridas_Rls ir Džioraldas_Golden išleido pakeitimus dėl donatinimo: serverio verslai, transportas ir namai gali būti parduodami tik serverio valiuta arba mainais į kitą verslą, transportą ar namą, serverio valiuta gali būti parduodama už kreditus.

18px-Mark black.png2018 m. liepos 11 d. 225 dienas DPKT pirmininko pareigose išbuvęs Lukas_Monstr atsistatydino iš pareigų ir darbą RLS komandoje tęs kaip globalusis moderatorius.

18px-Mark black.png2013 m. Liepos 15 d. Naujuoju Cosa Nostra mafijos bosu tapo Tazas_Romero. Pareigose jis išbuvo 123 dienas, per kurias spėjo pasižymėti kaip geriausias to meto nusikalstamų frakcijų bosų ir apsrkritai vienu geriausiu direktorių per visą projekto istoriją.

18px-Mark black.png2018 m. Liepos 23 d. Išrinkti nauji DPKT nariai - Rytis_Gun ir Gabis_Plaipa.

18px-Mark black.png2018 m. Liepos 28 d. Įvykdytos atakos prieš komandos narius ir kitus žaidėjus (masiški bandymai jungtis į jų paskyras). Iš viso bandyta jungtis 3666622 kartus. Vien į globalaus moderatoriaus Dariaus_Blogio VVP paskyrą bandė jungtis net 13754 kartus. Taip pat buvo siekta užlaužti pagrindinių projekto puslapių darbą, pavyzdžiui, VVP - sukurta 12000+ bereikšmių automatinių klaidų pranešimų, tačiau esančios apsaugos atliko savo darbą sėkmingai, apsaugojusios nuo SQL Injection užlaužimo tipo.

18px-Mark black.png2013 m. Liepos 29 d. Naujuoju DPKT pirmininku tapo Cooler_Master.

18px-Mark black.png2019 m. Liepos 29 d. Prie projekto komandos prisijungė Pink_Nightmare, kuri dirbs kaip blokavimų prižiūrėtojo pagalbininkė.

Daugiau ir plačiau apie projekto istoriją rasti galite istorijos skiltyje


Info1.png

Informacija


Sistemos1.png

Sistemos


Darbai.png

Darbai


Pic7.png

Pagalbos centras