Nuotraukų talpinimas

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Part.lt

Nuotraukų talpinimas RLS.LT serverio žaidėjams yra viena neatsijamiausių dalių, todėl svarbu žinoti ir mokėti nuotraukas įkelti tinkamai bei patogiai. Lietuvių tarpe dominuoja dvi nuotraukų talpinimo tinklalapiai - part.lt ir imgur.com.

Part.lt

  • Ši nuotraukų talpinimo svetainė yra bene populiariausia, įkeliant po vieną nuotrauką, kadangi tai įprastinis talpinimo būdas. Tačiau yra kitas būdas, kuris leidžia naudojant part.lt įkelti ne vieną, o ir daugiau nuotraukų. Kad jums būtų galima taip padaryti, jums reikia užsiregistruoti ir tuomet prisijungti, tuomet talpinant nuotraukas pasirinkti talpinamų nuotraukų skaičių. Talpinant geriausia kopijuoti tiesioginę nuorodą.
Imgur.com

Imgur.com

  • Tai labai patogi nuotraukų talpinimo svetainė, leidžianti talpinti daug nuotraukų. Kadangi svetainė labai greitai sukelia daug nuotraukų, šis būdas yra daug geresnis nei ankščiau minėtas part.lt svetainės būdas. Čia prisiregistruoti nereikia ir galima talpinti nuotraukas neribotai.

Fotografavimas ir fimavimas

  • Fotografuoti žaidime galite naudodami F8 klavišą. Taip fotografuojamos nuotraukas yra saugojamos Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP\screens\ direktorijoje.
  • Taip pat galima fotografuoti naudojant tokias programas kaip Bandicam, Fraps ar Ocam. Naudojant frapsus nuotraukos ir filmuotos medžiagos užima didelį atminties kiekį, o mažiausiai - Ocam. Tuo pačiu Ocam išsiskiria ir mažesniu FPS sumažėjimu filmuojant, bet šiaip geresnė kokybė yra bandicam arba fraps.

Spoileriai forume

  • Norint forumo temoje pridėti spoilerį ir į jį pridėti nuotraukų, kadangi tai patogu ir neužima bendro ekrano vaizdo. Spoilerį sukurti reikia iš dviejų dalių:
    • Prieš norimą paslėpti turinį atidaryti spoilerį, prirašius [spoiler].
    • Po norimo paslėpti turinio uždaryti spoilerį, prirašius [/spoiler].