Teisėsauga

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Teisėsaugos sritys

Buvusios teisėsaugos sritys

Veiksmo tipai

 • Banko grobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes ir teisėsauga, kurio metu teisėsaugininkai stengiasi mafijoms sutrukdyti apiplėšti banką, o mafijos žūt būt atlikti viską, kaip suplanuotą. Apiplėšus banką teisėsauga patiria nuostolių, o nusikaltėliai gauna atlygį. Teisėsaugos tikslas šiame apiplėšime yra išminuoti bombą jai dar nesprogus. Tačiau jeigu to nepavyko padaryti, tada paimti visus pinigus ir nugabenti į vieną iš teisėsaugos bazių. Išminavus bombą grobimas nutraukiamas, o atnešus pinigų maišą į tam tikrą vietą, juo atnešęs žaidėjas gauna tūkstančio eurų premiją. Tačiau nepasipriešinus nusikaltėliams, teisėsauga patiria nuostolį.
  • Laimėjus banko grobimą, mafijos į darbo fondą gaus 50'000 eurų, teisėsaugos sritys praras po 25'000 eurų;
  • Laimėjus banko grobimą mafijai, pinigų maišą padėjęs žaidėjas gaus 10'000 eurų, bei po 10 įrankių ir chemikalų;
  • Laimėjus banko grobimą teisėsaugai, pinigų maišą padėjęs žaidėjas gaus 10'000 eurų;
  • Laimėjus banko grobimą teisėsaugai, į darbo fondą sritys gaus po 4'000 eurų.
 • Įkaito grobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes, teisėsauga bei žaidėją įkaitą, kurio metu teisėsaugininkai vyksta į mafijos bazę, kurioje laikomas surištas ir uždarytas narve žaidėjas, o mafijos privalo teisingai saugoti savo bazę ir įkaitą, iš kurio tikimasi pasipelnyti prašant už jį išpirką. Teisėsaugos tikslas yra saugiai išlaisvinti žaidėją jam nemirus. Pareigūnai vyksta į vietą, kurioje laikomas žaidėjas ir po sėkmingo susišaudymo išlaisvina pagrobtąjį iš narvo ir su lyg tuo yra nutraukiamas grobimas.
  • Laimėjus įkaito grobimą, mafijos į darbo fondą gaus 50'000 eurų, o teisėsaugos sritys praras po 25'000 eurų;
  • Laimėjus įkaito grobimą teisėsaugai, jos sritys į darbo fondą gaus po 10'000 eurų.
 • Objekto užgrobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes ir teisėsauga, kurio metu nusikaltėliai užgrobia tam tikrą objektą, o teisėsaugininkai siekia jį atkovoti. Teisėsaugos tikslas yra vykti į užimtą vietą ir bandyti ją atkovoti vykdant susišaudymą su užgrobėjais. Iššaudžius visus užgrobėjus ir saugiai išvalius objektą, jis yra atkovojamas ir grobimas nutraukiamas.
 • Reketai - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes, teisėsaugą ir žaidėją įkaitą, kurio metu nusikaltėliai pagrobia žaidėją ir jį reketuodami prašo sumokėti išpirką, o teisėsauga siekia įkaitą išlaisvinti. Reketų principas panašus į įkaito grobimo tipą. Teisėsaugininkai gavę pranešimą apie reketą reaguoja greitai ir nepaisant pagrobtojo statuso vyksta į vietą, kurioje, pagal gautą informaciją, vyksta reketavimas. Atvykus vykdomas susišaudymas su pagrobėjais arba gaudynės, o sėkmingų jų atveju įkaitas yra išlaisvinamas ir reketas baigiasi.

Susiję puslapiai