RLS-FM

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Pirmasis RLS-FM radijo logotipas

RLS-FM - oficialus projekto radijas, įkurtas 2012 metų lapkritį. Jo įkūrėjas - senbuvis, 2012-2015 pasižymėjęs projekte savo neformalia veikla žaidėjas Žilvis_Gang. Per savo gyvavimo laikotarpį radiją valdė ne tik Žilvinas, bet ir Briusas_Pro, Karolis_Exotic, Justas_Bennasi, Džioraldas_Golden. Ankščiau itin populiarios būdavo tiesioginės radijo laidos: pokalbiai su žymiais žaidėjais, radijo žaidimai, laidos apie įvairius muzikos žanrus ir jų muzikos valandėlės.
Taip pat radijo eteryje dažnai skambėdavo ir įvairios serverio naujienos bei aktualijos, o linksmai nuotaikai užtikrinti vykdavo įvairios išdūrkės, skambinant įvairiems žmonės.
RLS-FM organizuodavo įvairius turnyrus, renginius ir pačiame serveryje, o kartais ir kitų žaidimų turnyrai (LoL, CS GO, Dota ir kt.)
Paskutinis radijo veiklą koordinavo Darius_Blogizzz. Be įvairaus stiliaus muzikos radijo eteryje populiariausi buvo jo, Tom_White bei kitų bendrai kuriamas podcast'as, kurio metu kalbama įvairiomis temomis.

RLS-FM koordinatorius Džioraldas_Golden pasakoja apie radijo darbo trikdymą (2015 metų spalis)..
Praėjo dvi dienos, kai perėmiau radijo valdymą iš Žilvio. Vedėme vakarinę laidą apie serverio aktualijas ir taip pat tuo metu vyko žaidimai serveryje bei eteryje. Kadangi pašnekovo prijungimui prie eterio naudojame skype sistemą, tuo labai lengvai pasinaudojo ir norintys mums pakenkti. Kadangi, kaip žinia, per skype lengva susižinoti kontakto IP adresą, tai vieno kito serverio radijas ėmė ir nulaužė mus. Iš pradžių nesupratome, kas vyksta. Bandėme perjungti serverį, tačiau jis greitai ir vėl užlūždavo. Galiausiai pradėjo gauti žinutes iš jų, jog jie tai daro. Buvo savotiškai įdomu, nesupratau, kodėl jie tai daro. Nusprendėme persijungti prie kito serverio ir problema buvo išspręsta. Ateičiai bus gera pamoka.

Vaizdinė medžiaga

  • Ištrauka iš laidos "Išdūrkė". Skambutis mokytojai Audronei - spausti čia.
  • RLS podcast'as - Serveris ir gyvenimas - spausti čia.