Tom White

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tom_White
Pradėjo žaisti 2014.07.11
Lytis Vyras
Gyvenamoji vieta Panevėžys
Mėgstamiausias darbas Nežinoma
Žinomas dėl Nesakė
Palikęs projektą Ne
Citata „jibat“

Tom_White (žaidžia serveryje 2014.07.11) - Buvęs serverio savininko pagalbininkas, facebook puslapio prižiūrėtojas ir čyterių skilties prižiūrėtojas. Serveryje pirmą kartą matytas 2014 vasarą, liepos mėnesį. Per šį nedidelį laiko tarpą yra užėmęs Policijos, TRV ir FTB direktoriaus postus. Serveryje labai gerai žinomas gaujinis, nors jokių didelių gaujų postų neturėjęs (atsidavęs Los Santos gatvėms, o ne darbui).

RLS istorija

Žaidimo pradžia

Pirmosios dienos Tom'ui buvo visiškai tokios pat, kaip ir eiliniui naujokui – emigravęs į serverį jis įsidarbino į FTB, kai tuo metu direktorius buvo Domantas_Hoonigan. Pirmomis dienomis tylus vaikinas vos po kelių dienų buvo žinomas visoje teisėsaugoje – nuolatinis bendravimas per raciją, teamspeake, „juokelių“ darytojas tapo vienu greičiausiai kylančiu žmogumi serveryje.

Postai valdžioje ir projekto palikimas

Antras darbas – TRV, turėdamas vos 30‘000 patirties taškų Tom jau gavo savo pirmąjį postą – TRV pavaduotoją. Tuo metu direktorius buvo Danke_Green, kuris dėl šio savo sprendimo sulaukė daug neigiamų atsakymų, nors vos po metų laiko Tom tapo geriausias serverio TRV direktoriumi, išbuvęs poste 92 dienas. Po TRV darbo Tom gavo pasiūlymą ateiti į armiją, tiksliau į armijos pavaduotojo postą, taip pradėdamas savo „pavaduotojų“ karjerą. Po pusmečio sekė pirmasis Tom direktorius – Policijos. Komanda buvo aktyviausia iš visų teisėsaugos sričių, labiausiai koordinuota, linksmiausia, laimėdavo 90 procentų visų grobimų, bet po šio posto sekė leavinimas.

Grįžimas

Grįžus po poros mėnesių Tom gavo savo antrąjį direktorių – TRV, o baigus direktoriavimą pateko į direktorių archyvą[1]. Turbūt pertraukos yra geras strateginis žingsnis, nes po direktoriavimo leavinus jau antrą kartą – sekė trečiasis postas tik grįžus į serverį, tai yra FTB direktorius. Po metų laiko Tom‘ui buvo pasiūlyta padėti einančiam DPKT pareigas Linui_Killer, o po mėnesio laiko pirmininkas buvo perleistas ir Tom‘ui. Panaikinęs pirmininkų sistemą jis išsirinko antrąjį DPKT narį, t.y. Briusą Pro (link) ir jį paskelbė visiškai lygiui sau. DPKT pareigas eina nuo 2016.10.13.

RLS IRL

Tom yra pradėjęs RLS IRL programą, t.y. RLS žaidėjų realūs susitikimai, įamžinimai. Sutiktų žaidėjų sąrašas: Kuce_Bora, Linas_Killer, Ridas_Rls, Jason_Costello, Briusas_Pro, Win_Night, The_Smecher, Fordas_Black. Vasarą organizuojantis RLS MEET veiklą Palangoje, su tikslu surinkti kuo daugiau žmonių iš RLS, smagiai praleisti laiką.

Direktoriaus pareigos

Pavaduotojo pareigos

Forumo pareigos

  • Buvęs Cheater'ių skilties prižiūrėtojas
  • Buvęs forumo globalus moderatorius

Kitos pareigos

  • Dabartinis facebook puslapio prižiūrėtojas
  • Buvęs serverio prižiūrėtojas (x2)
  • Buvęs RLS-FM savininkas
  • Buvęs DPKT narys (x3)
  • Buvęs serverio pagalbininkas