Drabužių sistema

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Aprangos1.png

Drabužiai (skins) - aprangos stiliai, prieinami visiems (pavyzdžiui, civilių aprangos) arba tam tikrai grupei žaidėjų (pavyzdžiui, teisėsaugininkų aprangos).
Aprangos stilių valdymas žaidime pasiekimas naudojant komandą (/persirengti).

  • Parašę komandą galėsite peržiūrėti visas savo turimas aprangas/paplūdimio drabužius/darbo uniformas. Asmeninius drabužius galėsite užsidėti/išmesti/parduoti serverio žaidėjui.
  • Parašę komandą, ir paspaudę ant daugtaškio, galėsite surūšiuoti asmeninius drabužius pagal eiliškumą/retumą/kainą (tiek didėjančia, tiek mažėjančia tvarka). Taip pat galėsite peržiūrėti visas serverio aprangas, bei atlikti tokį patį surūšiavimą.

Aprangos stiliai ir jų tipai

Visi serveryje egzistuojantys aprangos stiliai yra suskirstyti į keturias grupes: paprastus, retus, epinius ir legendinius. Jie sugrupuoti pagal savo naudotojų interesus, savo reprezentatyvią išvaizda, žmones, pagal kurie jie yra įdėti į patį GTA bei jų reikšme originaliame GTA SA žaidime. Atitinkamai pagal aprangos stiliaus tipą, skiriasi ir jų kainos. Pavyzdžiui, paprasti stiliai kainuoja mažiausiai, o legendiniai - daugiausiai.
Visų aprangos stilių sąrašą ir kuriems tipams jie priklauso rasti galite forume rls.lt arba paspaude ant nuorodos.

Aprangos stilių įsigijimas

Įprastai žaidėjas gali turėti iki 3 skirtingų aprangų. Už 500 kreditų (/kreditai) šį limitą galima padidinti iki 5 skirtingų aprangų.

Aprangos2.png
  • Už kreditus iš serverio:
    • Norimo aprangos stiliaus įsigyti nėra įmanoma. Žaidime aprangos stilių galima gauti, pasinaudodami paslaugų sistema (/kreditai), nusipirkdami atsitiktinės aprangos kuponą, kurio vertė - 100 kreditų. Įsigiję kuponą sistema iškart atsitiktiniu būdu išrinks vieną iš aprangos stilių ir išrinktą gausite.
  • Iš žaidėjo už pinigus ar kitą turtą:
    • Turėdami aprangos stilių jūs jį galite parduoti kitam žaidėjui arba kitas žaidėjas gali norimą parduoti jums. Norėdami stilių parduoti, jums reikia (/persirengti) lentelėje paspausti ant norimo parduoti aprangos stiliau ir pasirinkti pardavimo žaidėjui funkciją. Toliau reikia sekti sistemos nurodymus. Svarbu pabrėžti, kad dėl rinkos, sistemoje nurodyta ir realiai vyraujanti aprangos stiliaus kaina gerokai skiriasi.

Darbų aprangos stiliai

SAMP Icon.png RLS.LT Sistemos

Medicinos darbuotojų

Taksi įmonės darbuotojų

Mechanikų įmonės darbuotojų

Apsaugos įmonės darbuotojų

Tolimųjų reisų vairuotojų įmonės darbuotojų

Policijos Departamento pareigūnų

Kariuomenės kareivių

Cosa Nostra mafijos narių

The Triads mafijos narių