Konkursai žaidime (EVENT)

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Konkursai - viena iš didžiausių, žaidime veiklą sudarančių elementų. Dažniausiai jie yra organizuojami žaidėjų: paprastų, VIP ir Administratoriaus statusą turintys žaidėjai. Taip pat yra pora ir modifikacinių konkursų, kurie yra organizuojami kartas nuo karto pagrindinės projekto administracijos.

Modifikaciniai konkursai žaidime

Tai serverio modifikacijos žaidimai, kurių kodai yra sukurti serverio modifikacijoje (script'e). RLS serveryje šių žaidimų yra penki: Lenktynės, FindEvent, DirtRing, Skaičius ir Klausimanija.

Lenktynės

Vien konkurso pavadinimas išduoda, jog event'o užduotis - lenktyniauti su kitais žaidimo dalyviais naudojant transporto priemones. Šį konkursą organizuoti ketvirtojo statuso administratoriai bei serverio komanda. Tai nėra įprastas lenktynių variantas, kai yra lenktyniaujama /tpdrag zonoje, nes žaidimo organizatorius gali automatiniu būdu išrinkti trasą ir kokiomis transporto priemonėmis bus lenktyniaujama, taip pat nustato ir lenktynių prizą (dažniausiai jis būna tarp 10 ir 20 k eurų)

Event 1.png

Kokia yra žaidimo eiga?

Event 2.png
  • Kai žaidimas startuoja, tuomet visi serverio žaidėjai gauna pranešimą. Norint prisijungti reikia panaudoti komandą /join 0, /join 1 ir t.t, o tam skiriama yra 30 sekundžių.
  • Prisijungus prie žaidimo žaidėjas atsiranda sėdėdamas transporto priemonėje trasos pradžioje. Atsiradus su mašina reikia nuvažiuoti iki raudona spalva pažymėto punkto ir laukti pradžios.
Event 3.png
  • Prasidėjus lenktynėms žaidėjai pasileidžia į trasą vis pravažiuodami pro raudonai pažymėtus punktus. Jeigu dalyvis pravažiuoja punktą, jam reikia grįžti ir pro jį pravažiuoti, kitaip niekas neužsiskaitys.
  • Pasiekus finišą žaidėjas grįžta į pastarąją poziciją, iš kurios ir išsiteleportavo į žaidimą. Jeigu norima ankščiau palikti žaidimą, tiesiog tereikia išlipti iš lenktynių transporto ir grįšite atgal.

FindEVENT

Tie, kas supranta angliškai, tie iškart atsakytų, jog šiame konkurse esmė yra IEŠKOTI. Taip, šiame žaidime tereikia vadovautis savo intuicija ir ieškoti paslėpto objekto. Šį konkursą organizuoti gali tik pagrindinė projeto administracija - Ridas_Rls ir d0Nt. Šis konkursas išsiskiria tuo, jog žaidimo laimingajam, kuris suranda paslėptą objektą, laimi kreditų.

Kokia yra žaidimo eiga?

Event 5.png
  • Kai žaidimas startuoja, tuomet visi serverio žaidėjai gauna pranešimą, jog kažkur yra paslėptas objektas. Po šio pranešimo žaidimo organizatorius praneša pirmąją užuominą, kurioje vietoje maždaug galėtų būti paslėptas objektas.
Event 6.png
  • Remiantis duota užuomina žaidėjai vyksta ieškoti paslėpto objekto. Čia jau reikia remtis savo intuiciją, kur galėtų, kaip galėtų daiktas būti paslėptas.
Event 4.png
  • Radus paslėptą objektą reikia įvesti komandą /ez. Primename, kad konkurencija yra labai didelė, todėl patariame kaip galima greičiau komanda įvesti, nes tai gali padaryti kitas žaidėjas.

ŽAIDIMO PAVYZDYS - šiame vaizdo įraše

Skaičius

Skaiciusgame.png

Lošimų principu paremtas žaidimas, kuriam reikia dviejų žaidėjų ir pinigų. Žaisti skaičių žaidimą kitam žaidėjui galite parašęs /skaicius [Vardas_Pavardė] [Statymo suma].

Žaidimo principas
Vienas iš žaidėjų turi pasiūlyti kitam jog nori žaisti skaičiaus žaidimą ir pastato pinigų sumą iš kurios nori žaisti, kitam žaidėjui iššoka GUI lentelė su pasiūlymu ir pasiūlymo informacija, žaidėjas gali priimti arba atšaukti pasiūlymą. Sistema automatiškai paskiria abiem žaidėjams po skaičių nuo 1 iki 100, tad yra didelė tikimybė jog galite laimėti arba pralaimėti. Aplinkiniam žaidėjams bus pranešta apie skaičiukų žaidimą kai abu žaidėjai išridens skaičiukus, tuo pačiu bus pranešta kuris laimėjo ir kokią sumą.

Žaidimo reikalavimai
Norint žaisti skaičių žaidimą reikia turėti bent 10,000 XP. Sužaidus žaidimą abu žaidėjai negalės žaidimo kartoti 30 sekundžių, taip pat norint žaisti skaičių žaidimą privaloma būti vienas šalia kito.

Statymas ir laimėjimas

  • Mažiausia statymo suma yra 1,000 eurų.
  • Didžiausia statymo suma yra 100,000 eurų.
  • Svarbu žinoti, jog nuo laimėtos sumos yra nuskaitoma 15% (pvz. statoma suma buvo 1,000 eurų, laimėjimas bus 850 eurų).

Klausimanija

Klausim.png

Klausimo - atsakymo principu paremtas žaidimas, kurį organizuoja 4 ir didesnio lygio administratoriai.

Žaidimo principas

Atsak.png

Administratorius įrašo klausimą, atsakymą ir prizą. Žaidėjų tikslas yra naudojant komandą /atsak (atsakymas) atsakyti į užduotą klausimą. Jokios apgaulės nėra įmanomos, kadangi pirmas parašęs teisingą atsakymą, kurį administratorius nurodė kaip teisingą, sistema iškart skelbia nugalėtoją ir siunčia pinigus. Apie pradėta klausimaniją bus paskelbta iškart serveryje, taip pat kas 1-ą minutę (kol nesibaigs laikas atsakymui) bus pranešta, jog vyksta klausimanija, jei nebus atsakyta teisingai į užduotą klausimą. Ilgiausiai klausimanija trunka 3 minutes. Kartą teisingai atsakęs į klausimanijos klausimą, į kitą klausimą bandyti atsakyti bus galima po 10-ties minučių.

Žaidėjų organizuojami konkursai

Žaidėjai, norėdami susirasti sau, ir tuo pačiu kitiems, veiklos, organizuoja įvairius žaidimus, kurių prizai vis skirtingi: pinigai, transporto priemonės, kreditai.

DRAG lenktynės

DRIFT

Medžioklė

RANDOM ID

Šaudymo

Išlikimo