Konkursai žaidime (EVENT)

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Masinis žaidėjų renginys ant aukščiausiojo kalno (2016 m. balandis)

Konkursai/žaidimai - viena iš didžiausių, žaidime veiklą sudarančių elementų. Juos organizuoja ketvirto ir didesnio lygio administratoriai. Tai serverio modifikacijos žaidimai, kurių kodai yra sukurti serverio modifikacijoje (script'e). RLS serveryje šių žaidimų yra septyni: Lenktynės, Bulių kautynės, Dykumos šaudykla, FindEvent, DirtRing, Skaičius ir Klausimanija.

Lenktynės

Lenktynes1.png

Vien konkurso pavadinimas išduoda, jog event'o užduotis - lenktyniauti su kitais žaidimo dalyviais naudojant transporto priemones. Šį konkursą gali organizuoti ketvirtojo statuso administratoriai bei serverio komanda. Tai nėra įprastas lenktynių variantas, kai yra lenktyniaujama /tpdrag zonoje, nes administratorius, pradedantis trasą, turės galimybę parinkti transporto priemonių modelį (visiem žaidėjam bendrai), prizą, lenktynėse dalyvaujančių žaidėjų skaičių, lenktynių patobulinimus (atsiregeneruojančios gyvybės, susidūrimai, ...). Administratoriai taip pat turės galimybę ant lenktynių uždėti slaptažodį, jeigu trasą nori ištestuoti privačiai, ar nori rengti specialius renginius.

Lenktynių tipai

 • Žemės
 • Vandens
 • Oro
Lenktynes2.png

Žaidimo principas

 • Kai žaidimas startuoja, tuomet visi serverio žaidėjai gauna pranešimą. Norint prisijungti reikia panaudoti komandą /races.
 • Prisijungus prie žaidimo žaidėjas atsiranda sėdėdamas transporto priemonėje trasos pradžioje.
 • Prasidėjus lenktynėms žaidėjai pasileidžia į trasą, turėdami kirsti raudonai pažymėtus punktus. Jeigu dalyvis pravažiuoja punktą, jam reikia grįžti ir pro jį kirsti, kitaip niekas neužsiskaitys.
 • Pasiekus finišą žaidėjas grįžta į pastarąją poziciją, iš kurios ir išsiteleportavo į žaidimą. Jeigu norima ankščiau palikti žaidimą, galima panaudoti komandą /lr.
 • Pirmas finišavęs žaidėjas gaus nustatytą prizą, likusiems dalyviams liks viena minutė finišuoti lenktynes. Visi dalyviai finišavę lenktynes, po pirmojo, gaus 500 eurų.

Bulių kautynės

Buliai1.png

Tai tipinis bulių kautynių turnyras, tačiau optimizuotas ir sukurtas automatiniu principu. Žaidimas veikia lygiai taip pat - paskutinis likęs arenoje laimi administratoriaus nustatytą prizą.

Žaidimo principas

Buliai2.png
 • Kai žaidimas startuoja, tuomet visi serverio žaidėjai gauna pranešimą. Norint prisijungti reikia panaudoti komandą /joinbb.
 • Prisijungus prie žaidimo žaidėjas atsiranda sėdėdamas transporto priemonėje trasos pradžioje.
 • Kas tam tikrą laiką, ant atsitiktinio dalyvio atsiras bombą, kurią perduoti galima tik įsitrenkus į kitą dalyvį. Dalyvis, turintys bombą, turės geltoną rodyklę virš savo transporto priemonės (parodyta viršuje). Likęs laikas, po kurio sprogs bomba, parodytas viršuje dešinėje pusėje. Kada bomba atsiras iš naujo nebus nurodyta.
 • Jeigu norima ankščiau palikti žaidimą, galima panaudoti komandą /leavebb.

Dykumos šaudykla

Šaudykla1.png

Šaudymo tipo žaidimas, esantis dykumoje, prie Las Venturas miesto. Žaidimo tikslas - pataikyti į vieną iš "banditų". Šaudykloje yra keli tipai taikinių, o vienas iš jų yra civiliai. Pataikius į civilį dalyvis diskvalifikuojamas, o nepataikius į banditą, kuris laiko civilį, prarasite taškus.

Žaidimo principas

Šaudykla2.png
 • Norint dalyvauti žaidime reikia nuvykti į šaudyklą. Susipažinus su žaidimo detalėmis pradedamas žaidimas.
 • Šaudykloje gausite tiek kulkų, kiek bus banditų.
 • Žaidime gali atsirasti daugiausiai 30 banditų. Šaudykloje yra keturi taikinių tipai ir jų subklasės:
  • Statinis taikinių tipas. Šiame tipe objektai nejuda, jis susidaro iš civilio ir bandito subklasių.
  • Judantis taikinių tipas. Šiame tipe objektai juda į šonus, jis susidaro iš civilio ir bandito subklasių.
  • Įkaitų taikinių tipas. Šiame tipe objektai nejuda, jis susidaro iš civilio ir bandito subklasių.
  • Judančių įkaitų taikinių tipas. Šiame tipe objektai juda į šonus, jis susidaro iš civilio ir bandito subklasių.
 • Nepataikius į tam tikrą taikinių tipą, žaidėjas yra diskvalifikuojamas.
 • Pataikę į banditą gausite taškų, tačiau pataikę į civilį juos prarasite.
 • Žaidimą palikti galima panaudojant komandą /leavesr.

FindEVENT

Tie, kas supranta angliškai, tie iškart atsakytų, jog šiame konkurse esmė yra IEŠKOTI. Taip, šiame žaidime tereikia vadovautis savo intuicija ir ieškoti paslėpto objekto. Šį konkursą organizuoti gali tik pagrindinė projeto administracija - Ridas_Rls ir d0Nt. Šis konkursas išsiskiria tuo, jog žaidimo laimingajam, kuris suranda paslėptą objektą, laimi kreditų.

Žaidimo principas

Event 5.png
 • Kai žaidimas startuoja, tuomet visi serverio žaidėjai gauna pranešimą, jog kažkur yra paslėptas objektas. Po šio pranešimo žaidimo organizatorius praneša pirmąją užuominą, kurioje vietoje maždaug galėtų būti paslėptas objektas.
Event 6.png
 • Remiantis duota užuomina žaidėjai vyksta ieškoti paslėpto objekto. Čia jau reikia remtis savo intuiciją, kur galėtų, kaip galėtų daiktas būti paslėptas.
Event 4.png
 • Radus paslėptą objektą reikia įvesti komandą /ez. Primename, kad konkurencija yra labai didelė, todėl patariame kaip galima greičiau komanda įvesti, nes tai gali padaryti kitas žaidėjas.

ŽAIDIMO PAVYZDYS - šiame vaizdo įraše

Skaičius

Skaiciusgame.png

Lošimų principu paremtas žaidimas, kuriam reikia dviejų žaidėjų ir pinigų. Žaisti skaičių žaidimą kitam žaidėjui galite parašęs /skaicius [Vardas_Pavardė] [Statymo suma].

Žaidimo principas

Vienas iš žaidėjų turi pasiūlyti kitam jog nori žaisti skaičiaus žaidimą ir pastato pinigų sumą iš kurios nori žaisti, kitam žaidėjui iššoka GUI lentelė su pasiūlymu ir pasiūlymo informacija, žaidėjas gali priimti arba atšaukti pasiūlymą. Sistema automatiškai paskiria abiem žaidėjams po skaičių nuo 1 iki 100, tad yra didelė tikimybė jog galite laimėti arba pralaimėti. Aplinkiniam žaidėjams bus pranešta apie skaičiukų žaidimą kai abu žaidėjai išridens skaičiukus, tuo pačiu bus pranešta kuris laimėjo ir kokią sumą.

Žaidimo reikalavimai

Norint žaisti skaičių žaidimą reikia turėti bent 10,000 XP. Sužaidus žaidimą abu žaidėjai negalės žaidimo kartoti 30 sekundžių, taip pat norint žaisti skaičių žaidimą privaloma būti vienas šalia kito.

Statymas ir laimėjimas

 • Mažiausia statymo suma yra 1,000 eurų.
 • Didžiausia statymo suma yra 100,000 eurų.
 • Svarbu žinoti, jog nuo laimėtos sumos yra nuskaitoma 15% (pvz. statoma suma buvo 1,000 eurų, laimėjimas bus 850 eurų).

Klausimanija

Klausim.png

Klausimo - atsakymo principu paremtas žaidimas, kurį organizuoja 4 ir didesnio lygio administratoriai.

Žaidimo principas

Atsak.png

Administratorius įrašo klausimą, atsakymą ir prizą. Žaidėjų tikslas yra naudojant komandą /atsak (atsakymas) atsakyti į užduotą klausimą. Jokios apgaulės nėra įmanomos, kadangi pirmas parašęs teisingą atsakymą, kurį administratorius nurodė kaip teisingą, sistema iškart skelbia nugalėtoją ir siunčia pinigus. Apie pradėta klausimaniją bus paskelbta iškart serveryje, taip pat kas 1-ą minutę (kol nesibaigs laikas atsakymui) bus pranešta, jog vyksta klausimanija, jei nebus atsakyta teisingai į užduotą klausimą. Ilgiausiai klausimanija trunka 3 minutes. Kartą teisingai atsakęs į klausimanijos klausimą, į kitą klausimą bandyti atsakyti bus galima po 10-ties minučių.