Narkotikų sistema

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
SAMP Icon.png RLS.LT Sistemos

Narkotikai - neatsiejama dalis mafijų ir gaujų narių kasdienybėse. Vartojant narkotines medžiagas įgaunamas poveikis, kuris pakeičia žaidėjo gyvybinę būseną, tačiau per didelis vartojimas iššaukia perdozavimą ir mirtį.

Narkotikų vartojimas

Narkotines medžiagas vartoti reikia naudojant komandą /vartoti

Narkotikų rūšys

Narkgamyba.png
 • Kanapės(Žolė)
 • Kokainas
 • Heroinas

Narkotikų gamyba

Norint pasigaminti narkotikų pirmiausiai reikia susirasti chemikalų, iš kurių jie bus gaminami, o jau turint gamybai reikalingas medžiagas reikia rasti reikiamus įrankius, kuriuos naudojant vyks gamyba. Kas valandą žemėlapyje atsiras viena statinė su cheminėmis medžiagomis ir vienas įrankių paketas. Jis nebus niekur ir niekaip žymimas žemėlapyje, todėl turėsite jo ieškoti (gali būti bet kurioje vietoje). Narkotikus gaminti galima tik specialiose, užrašu pažymėtose vietose. Narkotinių medžiagų gamyba užtrunka 100 sekundžių ir yra pagaminama 50mg narkotiko.

 • Norint pagaminti kokainą reikia 1 įrankio ir 2 chemikalų.
 • Norint pagaminti heroiną reikia 2 įrankių ir 1 chemikalo.

Chemikalai

Chemikalų derėtų ieškoti apleistose sandėliuose, aikštelėse ar vietose, kur perdirbamos ar pervežamos kenksmingos medžiagos. Turimą chemikalų kiekį sužinoti galima panaudojant komandą /narkotikai. Iš kiekvieno paimto daikto gausite po 2-7vnt.

Chemikalai.png

Įrankiai

Įrankius rasti galima prie nuosavų namų garažų ar gamyklų sandėlių. Turimą įrankių kiekį sužinoti galima panaudojant komandą /narkotikai. Iš kiekvieno paimto daikto gausite po 2-7vnt.

Konteineriai

Įrankiai taip pat yra randami ir konteineriuose, kurie gali būti rasti visuose miestuose prie sandėlių ar gamyklų. Konteineryje galima rasti kelis skirtingus daiktus: šiukšles, cigaretes, įrankius ar net pinigus. Sandėliuose/gamyklose valymo darbai atliekami kas 30 min. Visas konteinerių turinys išsisaugo net po serverio persikrovimo, taigi niekas iš jų nedings, jei žaidėjai nieko neišims. Vienu metu galima ištraukti tik 1 daiktą, todėl norint ištuštinti konteinerį reikia atlikti paiešką kelis kartus(/ieskoti). Konteineriai yra geltonos spalvos ir kiekvienas iš jų yra pažymėtas tekstu, o paiešką konteineryje galima atlikti tik stovint tiesiai prieš jį.

Gamybos vietos

Narkotikų gamybos vietos yra išmėtytos San Fierro mieste, o jų yra keturios.

Žaidėjui panaudojus neleistinas programas nusiteleportuoti prie chemikalų ar įrankių - jis bus užblokuotas 12h.

Žolės auginimas

Žolė(kanapės) gaunamos tik vienu būdu - auginant jas namie. Jos užaugs per 48 valandas, o per vieną auginimą bus galima užauginti iki 100g žolės. Siekiant užauginti didesnį kiekį žolės, derlių reikia reguliariai laistyti ir palaikyti drėgmę, kadangi priešingu atveju bus užauginta mažiau kanapių.

Žolės auginimo komandos

Konteineris.png
 • /nuskinti - nuskinti užaugintą derlių
 • /zolesinfo - peržiūrėti informacija apie augalus
 • /laistyti - palaistyti kanapes
 • /pasodinti - pasodinti kanapių sėklas

Narkotikų poveikis

Kanapės(Žolė) - 1 gramas duoda 70 gyvybių, nuima 10 šarvų ir sukelia galvos svaigimą, kuris trunka apie minutę.

Kokainas - 1 miligramas duoda 70 gyvybių ir 70 šarvų 1-ai minutei.

Heroinas - 1 miligramas duoda 70 šarvų ir nuima 10 gyvybių.

Perdozavimas

Perdozuoti galima žolės ir heroino. Per minutę galima suvartoti maksimaliai 20 kartų, o po to kas minutę galėsite suvartoti dar po kartą. Po perdozavimo žaidėjo organizmas išsivalo per 20 minučių. Perdozavus žaidėjas miršta.

Narkotikų laikymas

Narkotines medžiagas laikyti galite:

 • Namo spintoje
 • Nuosavos transporto priemonės bagažinėje
 • Rankose

Narkotikų konfiskavimas

Narkotikupoveikis.png

Teisėsaugininkai gali apieškoti dėl narkotinių medžiagų rankose turėjimo ir jeigu teisėsaugininkai jų aptinka, žaidėjas gauna 40 žvaigždučių bei narkotikai yra konfiskuojami. Tačiau teisėsaugininkai ne visada gali jų aptikti, o aptikimo tikimybė didėja atitinkamai didėjant turimų narkotinių medžiagų rankose (t.y kuo daugiau narkotikų yra rankose, tuo didesnė tikimybė, kad teisėsaugininkai jų ras).

Narkotikų prekyba

Narkotikai serveryje yra gan vertinga prekė, todėl tai yra dar viena galimybė žaidėjams iš to užsidirbti, tačiau šis būdas nėra legalus. Narkotikus perduoti galima naudojant komandą /duoti, tačiau prieš tai nustatykite prekės kainą.