Misijų sistema

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
SAMP Icon.png RLS.LT Sistemos

Misijos - užduotys, skirtos specialiai naujokams užsidirbti pinigų bei gauti patirties taškų. Šiuo metu misijų nėra daug, tačiau esamų vykdymas duoda gerą pradžią tolimesniam gyvenimui projekte. Stebėti misijų progresą galima naudojant komandą /misijos.

Sporto salės

Šios misijos užduotis yra surasti dvi, serveryje esančias sporto sales - bokso ir kungfu. Sporto salės yra nurodytos navigacijoje /gps, taip pat pažymėtos ir skiriamuoju ženklu minimap'e, tačiau kol salės nebus atrastos, tol nei nurodytos, nei pažymėtos jos nebus. Atradus vieną iš salių ir į ją įėję gausite 2900 € ir 100 XP.

Kovos stiliai

Šios misijos užduotis yra išmokti šešis kovos stilius. Kai kuriuos galėsite mokytis tiesiog gatvėje, o kai kai kuriuos - sporto salėse. Stebėti surinktų kovos stilių taškų skaičių ir/ar pasirinkti kovos stilių galima naudojant komandą /kova. Išmokę kovos stilių žaidėjas gaus atlygį.

Kovos stiliai: (Kovos stilius - (turimas skaičius taškų/reikalingas skaičius taškų stiliaus išmokimui)

  1. Normalus kovos stilius (0/1000). Taškai kyla mušantis tiesiog gatvėje.
  2. Bokso kovos stilius (0/1500). Taškai kyla daužant bokso kriaušę bokso salėje.
  3. Kung-Fu kovos stilius (0/2000). Taškai kyla mušantis kung-fu salėje.
  4. Knee-Head kovos stilius (0/2500). Taškai kyla mušantis kung-fu salėje.
  5. Grab-Kick kovos stilius (0/3000). Taškai kyla mušantis lauke.
  6. Elbow kovos stilius (0/3500). Taškai kyla mušantis lauke.


Didžiausias aktyvumas serveryje

Dienos aktyviausias - tokiu pavadinimu ši užduotis. Ši užduotis skirstosi į dvi dalis - aktyviausius bendrai ir aktyviausius darbe (pagal minutes). Tikslas labai paprastas - pražaisti/pradirbti daugiausiai. Kiekvieną dieną 00:00 val. bus išrenkami trys (iš abiejų varžybų) žaidėjai kurie gaus kreditinius prizus t.y 150-imt kreditų, 100-as kreditų ir 50-imt kreditų. Kreditai yra duodami už abi varžybas, tačiau norint gauti jų daugiau - galima laimėti abi varžybas!

Kasdienis aktyvumas

Tai - bene lengviausia užduotis. O užduotis yra tiesiog prisijungti į serverį. Už kasdienį prisijungimą į serveryje gausite tam tikrą atlygį. Kuo daugiau dienų iš eilės prisijungsite, tuo didesnį atlygį gausite. Po 7 dienų prisijungimo iš eilės atlygis skaičiuojasi iš naujo. Taip pat, jeigu sulaužyta kasdienio prisijungimo užduotis, atlygis pradedamas skaičiuoti vėl iš naujo.

Kasdienio aktyvumo premija.
Diena Premija
1 diena 300 eurų + 20xp
2 diena 2'000 eurų
3 diena 4'000 eurų
4 diena 5'000 eurų + 200xp
5 diena 5'500 eurų + 250xp
6 diena 6'500 eurų
7 diena 8'000 eurų