Bendroji darbų informacija

Iš Wiki.rls.lt.
(Nukreipta iš Darbai)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Darbulentele1.png

Darbas. Kas tai?

Darbas SAMP'e - tai tam tikro tipo darbovietė, kurioje dirba žaidėjai, turintys vienodą darbo tikslą ir atliekantys paskirtas užduotis bei duodantis tam tikrų rezultatų. RLS.LT serveryje egzistuoja vieno tipo darbai:

Dirbant darbuose galima susikurti ar prisijungti į klubą:

Norint patekti į tam tikrą darbą yra taikomi patirties taškų reikalavimai. Minimalius patirties taškų reikalavimus rasti galite paspaudę ant aukščiau esančių darbų tipų. Kaip įsidarbinti į darbą? Paskaitykite apačioje

Bendroji informacija

 • Į darbą gali įsidarbinti kiekvienas, kuris
  • Atitinka darbo keliamus reikalavimus (patirties taškai(XP), vairavimo ar ginklo licencijos, darbo patirtis(/xp), mokėti tam tikrus dalykus, turėti įgūdžių).
  • Nėra darbo sukurtame juodajame ar bendruosiuose sąrašuose.
 • Kiekvienas darbas turi savo darbo komandas (/darbas). Kai kuriuose darbuose komandoje nėra surašytos visos prieinamos komandos, dėl to pasidomėti vertėtų ir darbo informacijoje nurodytomis komandomis.
 • Kiekvienas darbas turi savo taisykles, kurių reikia laikytis. Priešingu atveju yra taikomos atitinkamos nuobaudos.
  • Darbo įspėjimas
  • Fizinė bausmė (užduočių atlikimas)
  • Piniginė bausmė
 • Darbai turi rangų sistemas, dėl to dirbant darbe patariama vykdyti užduotis, rinkti taškus ir kelti savo rangą, kadangi nuo rango priklauso darbuotojo alga, privilegijos ir kita.
 • Įsidarbinus į darbą jame reikia pradirbti bent 3 dienas. Priešingu atveju žaidėjas įtraukiamas į bendrąjį pažeidėjų sąrašą, tuo pačiu tenka laukti 24 valandas iki įsidarbinimo galimybės (arba galima sumokėti 50 kreditų (/kreditai)).

Kaip įsidarbinti į darbą?

Kontraktas.png

Įsidarbinti į darbą galima dviem būdais ir abu šie būdai siejasi su apklausomis.

 1. Įsidarbinti į darbą galima dalyvaujant apklausoje forume. Dažnai darbo valdžia pati paskelbia apie laisvas vietas ir atrankas jas užimti, bet galima ir pačiam žaidėjui kreiptis į valdžia dėl laisvos darbo vietos darbe. Apklausos metu forume ar Discord reikia mokėti reikalaujamus dalykus (darbo, rangų ir kitą informacijas).
 2. Sudalyvauti atrankoje forume/žaidime. Atrankos vyksta žaidime, tačiau atrankos organizuojamos ir forume. Atrankos temoje žaidėjui reikia atsakyti į tam tikrus klausimus. Jeigu kandidatas atsakė teisingai - direktorius, atsilaisvinus darbo vietai, pasiūlo darbą užpildžiusam žaidėjui. Rašant atsakymus į klausimus verta atsakyti plačiau, nes smulkūs atsakymai gerai nėra vertinami. Taip pat anketa turi būti parašyta tvarkingai, be klaidų. Atsiradus vietai skelbiama atranka žaidime, tačiau pirmenybę teikiama forume atrinktiems žaidėjams.

Darbo kontraktas

Įsidarbinant į darbą darbo valdžia nustato trijų-septynių dienų laikotarpį (pagal pasirinkimą) ir šio laikotarpiu darbuotojui galios darbo kontraktas. Svarbiausia yra tai, jog išėjus iš darbo ankščiau nei kontrakto galiojimas baigiasi ar būti išmestam, niekur kitur įsidarbinti negalėsite, nes kontraktas vis dar galios. Išsipirkti kontraktą ir įsigyti galimybę įsidarbinti iškart palikus darbą kainuoja 200 kreditų.

Draudimasdirbti.png


Darbai su direktoriaus pakvietimu

Neutralieji


Darbai be direktoriaus pakvietimo

Neutralieji

Buvusių serverio darbų sąrašas

Neutralieji

Teisėsauga

Mafijos

Gaujos