Nusikalstamos grupuotės

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Klubai

Klubai, jų lyderiai

Veiksmo tipai

 • Banko grobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes ir teisėsauga, kurio metu teisėsaugininkai stengiasi mafijoms sutrukdyti apiplėšti banką, o mafijos žūt būt atlikti viską, kaip suplanuotą. Apiplėšus banką teisėsauga patiria nuostolių, o nusikaltėliai gauna atlygį. Mafija šiame puolime turi apsaugoti sprogmenį nuo išminavimo ir sprogus bombai pristatyti maišą į bazę, tuomet mafijos fondas pasipildys pinigų suma.
  • Laimėjus banko grobimą, mafijos į darbo fondą gaus 40'000 eurų, teisėsaugos sritys praras po 20'000 eurų;
  • Laimėjus banko grobimą teisėsaugai, pinigų maišą padėjęs žaidėjas gaus 5'000 eurų;
  • Laimėjus banko grobimą teisėsaugai, į darbo fondą sritys gaus po 20'000 eurų.
 • Įkaito grobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes, teisėsauga bei žaidėją įkaitą, kurio metu teisėsaugininkai vyksta į mafijos bazę, kurioje laikomas surištas ir uždarytas narve žaidėjas, o mafijos privalo teisingai saugoti savo bazę ir įkaitą, iš kurio tikimasi pasipelnyti prašant už jį išpirką. Grupuotė šiame pagrobime turi uždaryti įkaitą į narvą ir jį reketuojant reikalauti pinigų. Įkaitą išlaikius 30 minučių įkaitas bus paleidžiamas automatiškai ir laimėjimas bus užskaitytas mafijai.
  • Laimėjus įkaito grobimą, mafijos į darbo fondą gaus 50'000 eurų, o teisėsaugos sritys praras po 25'000 eurų;
  • Laimėjus įkaito grobimą teisėsaugai, jos sritys į darbo fondą gaus po 10'000 eurų.
 • Objekto užgrobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes ir teisėsauga, kurio metu nusikaltėliai užgrobia tam tikrą objektą, o teisėsaugininkai siekia jį atkovoti. Mafijozai, siekdami pasipelnyti, užgrobia objektą ir už jį reikalaują atitinkamos išpirkos. Objektą išlaikius 30 minučių jis ir apleidžiamas ir mafijozai švenčia pergalę.
 • Reketai - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes, teisėsaugą ir žaidėją įkaitą, kurio metu nusikaltėliai pagrobia žaidėją ir jį reketuodami prašo sumokėti išpirką, o teisėsauga siekia įkaitą išlaisvinti. Reketų principas panašus į įkaito grobimo tipą. Nusikalstamos grupuotės nariai reketų metu pagrobia vieną iš serverio žaidėjų. Kuo įtakingesnis - tuo išpirka didesnė, tad dažnai mafijozai grobia direktorius, pavaduotojus, projekto komandos narius. Reketininkai nuveža įkaitą į slaptą ar apleistą vietą ir ten reketuodami prašo sumokėti pinigų.
 • Los Santos zonų karai

Los Santos zonų karai vyksta dominavimo principu — pradėjus grobimą atsitiktinėje vietoje aplink zonoje atsiranda lagaminėlis kurio viduje yra šantažas prieš grobiamo rajono verslininkus. Grobimo tikslas surinkti kuo daugiau šios informacijos ir priversti rajono verslininkus jums mokėti pinigus už tylą. Dominavimas pradedamas užeinant šalia lagaminėlio — jeigu šalia lagaminėlio yra daugiau nei vienas klubas, tuomet dominuoja klubas kuriame yra daugiau narių. Jeigu narių yra po lygiai, nedominuoja niekas. Po 10 sekundžių dominavimo prasideda lagaminėlio valdymas, ir informacijos rinkimas. Po 5 minučių yra surenkama visa informacija ir klubas ją surinkęs gauna tam tikrą grobimo taškų skaičių. Jeigu yra pradedamas dominavimas, kai iki informacijos surinkimo liko mažiau nei 10 sekundžių, tuomet informacijos surinkimas nesibaigs kol valdytojai neišvalys priešingo klubo narių, ar kol dominuojantis klubas nepradės valdyti. Kas tam tikrą laiką, tik didesnėse ir sudėtingesnėse zonose, yra tikimybė jog atsiras retenybių seifas Norint atidaryti šį seifą į jį reikia šaudyti — paskutinę kulką iššovęs žaidėjas savo klubui uždirbs reputacijos ir grobimo taškų (mažiau nei už dominavimą, tačiau jei grobimas užsitęsia, šie taškai tampa gana svarbūs). Pirmas klubas surinkęs pakankamai informacijos laimi grobimą ir tos pačios zonos grobti kurį laiką nebegalima. Esant zonoje rodys priešus per žemėlapį raudona spalva, o žalia spalva rodys savo klubo narius. Prie nužudymų sąrašo taip pat rodys atitinkamas žaidėjų spalvas

Susiję puslapiai