Nusikalstamos grupuotės

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Mafijos

Gaujos

Veiksmo tipai

  • Banko grobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes ir teisėsauga, kurio metu teisėsaugininkai stengiasi mafijoms sutrukdyti apiplėšti banką, o mafijos žūt būt atlikti viską, kaip suplanuotą. Apiplėšus banką teisėsauga patiria nuostolių, o nusikaltėliai gauna atlygį.

Mafija šiame puolime turi apsaugoti sprogmenį nuo išminavimo ir sprogus bombai pristatyti maišą į bazę. Mafijos fondas pasipildys pinigų suma ir maišą atnešęs žaidėjas gauna įrankių, chemikalų bei pinigų.

  • Įkaito grobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes, teisėsauga bei žaidėją įkaitą, kurio metu teisėsaugininkai vyksta į mafijos bazę, kurioje laikomas surištas ir uždarytas narve žaidėjas, o mafijos privalo teisingai saugoti savo bazę ir įkaitą, iš kurio tikimasi pasipelnyti prašant už jį išpirką.

Grupuotė šiame pagrobime turi uždaryti įkaitą į narvą ir jį reketuojant reikalauti pinigų. Įkaitą išlaikius 30 minučių įkaitas bus paleidžiamas automatiškai ir laimėjimas bus užskaitytas mafijai.

  • Objekto užgrobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes ir teisėsauga, kurio metu nusikaltėliai užgrobia tam tikrą objektą, o teisėsaugininkai siekia jį atkovoti.

Mafijozai, siekdami pasipelnyti, užgrobia objektą ir už jį reikalaują atitinkamos išpirkos. Objektą išlaikius 30 minučių jis ir apleidžiamas ir mafijozai švenčia pergalę.

  • Reketai - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes, teisėsaugą ir žaidėją įkaitą, kurio metu nusikaltėliai pagrobia žaidėją ir jį reketuodami prašo sumokėti išpirką, o teisėsauga siekia įkaitą išlaisvinti. Reketų principas panašus į įkaito grobimo tipą.

Nusikalstamos grupuotės nariai reketų metu pagrobia vieną iš serverio žaidėjų. Kuo įtakingesnis - tuo išpirka didesnė, tad dažnai mafijozai grobia direktorius, pavaduotojus, projekto komandos narius. Reketininkai nuveža įkaitą į slaptą ar apleistą vietą ir ten reketuodami prašo sumokėti pinigų.

Susiję puslapiai