Apie mus

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

RLS.LT yra SA-MP serveris, kuris pradėjo planuotis savo veiklą jau nuo 2011-09-01. Modifikacija pradėta plėtoti nuo 2011-12-01, o pats serveris oficialiai atsidarė 2012-05-12. Iki pat šiol sėkmingai tęsiame savo veiklą, esame pasiekę rekordų ir esame antras populiariausias Lietuvos serveris San Fierro mieste. Serveryje egzistuoja 19 darbų: 14 reikalaujantys ir 5 nereikalaujantys direktoriaus pakvietimo. RLS pasižymi savo unikaliomis grobimų, zonų kovų, narkotikų, tolimųjų reisų vairuotojų ir kitokiomis sistemomis. Projekte naudojama jau išbandyta DPKT praktika, o forumas pritaikytas pilnai produktyviam projekto darbui.

Projekto istorija savininko akimis

Pradžia „Viskas prasidėjo turbūt kokiais 2009 metais, kai pradėjau domėtis pačiu samp, dar tik kaip žaidimu. Rimtai žaidžiau gal 3 projektuose, bet vienas po kito jie užsidarė. Tada ir kilo mintis atidaryti savo projektą. Aišku, tada dar visiškai nieko nemokėjau nei apie samp, nei apie svetaines, todėl klasiokas man padėjo pajungti svetainę įrašė tada dar populiarų php-fusion forumo varikliuką, uždėjo dizainą ir pajungė ant .xe.lt galūnės. Tai buvo pati pirma mano svetainė ir tuo labiau projektas... Kas dėl serverio, kaip ir kiekvienas, tokio amžiaus "serverio kūrėjas" parsisiunčiau jau sukurtą modifikaciją, pakeičiau tekstus ir įkėliau į samp hostingą samphost.lt. Jei gerai pamenu, pirmą dieną pasiekiau 12 žmonių rekordą(tuo metu buvo didelis hype). Tokia mano pirmo serverio istorija”

Nesėkmė ir nauja pradžia „Nereikia būti aiškiaregiu, kad būtų aišku, kad projektas nebuvo sėkmingas. Nepamenu, kiek laiko aš jį laikiau, bet neilgai, kadangi dar nieko nemokėjau ir dar viena priežastis, jei gerai pamenu buvo vardas, kuris man nebepatiko(rpg). Uždarius šį projektą atidariau naują, su nauju vardu ir modifikacija. Skirtumas tik tas, kad šį kartą, net ir svetainę dariau pats(rls.wu.lt). Šis projektas buvo pradžia tam, kas dabar yra, kadangi jau pradėjau gilintis į tai, kaip viskas padaryta ir kažkiek kūriau savų funkcijų ir panašių pakeitimų esamai modifikacijai. Su šiuo vardu serverį paleidau kartą ar 2, tiksliai nepamenu. Iš pradžių žaidėjų žaisdavo po 5-10 kiekvieną dieną, bet po to jie dingo, tad serverį teko uždaryti. Senąjį pristatymą galite peržiūrėti čia

Here we go again „Nepamenu ar su tuo pačiu vardu atidariau sekantį serverį ar jau su rls.lt, nes pamenu, kaip laukiau progos, kol atsilaisvins .lt galūnė ir galėsiu ją nusipirkti, todėl pasakosiu apie rls.lt. Taigi nusipirkau domeną ir paleidau serverį. Bet po kažkiek laiko teko jį uždaryti, nes paplatino modifikaciją. Viskas vyko kaip ir kiekvieną dieną, ramiai ir be problemų, kol staiga prasidėjo nesąmonės.. Vienas veikėjas pradėjo keitinėti serverio pavadinimą su programa, kurios tuo metu nežinojau ir nelabai radau būdų nuo jos apsisaugoti. Per visus šiuos įvykius sugebėjau užsikrėsti virusu(antivirusinės neturėjau), kuris galų gale sugadino man windows ir teko kelias dienas sėdėti be kompo...(nuo tada visada naudoju antivirusinę). Kitą dieną kažkas iš tuometinių žaidėjų parodė man sg temą, su mano gm(po to kas antras naujai susikūręs serveris jį naudojo ir editino ir buvo keletas modifikuotų to gm versijų kaip frag.lt ir pan). Tiesa iki šiol nežinau, kaip mano modifikacija atsidūrė platintojo rankose. Yra tik 2 variantai: kažkokiu būdu ištraukta naudojant tą patį virusą arba tuo metu buvęs kitas pagrindinis administratorius ją paplatino”

Pradžia nuo GRP4 „Po tokio sužlugdymo su kitu savininku nusprendėm kurti modifikaciją nuo grp4, tad kibome į darbus. Tiesa pasakius, ji kilo greičiau nei tikėjausi ir jau greitai paleidome ją visiem. Po kažkiek laiko supratau, kad kitas administratorius nelabai ką moka, tik kopijuoja skriptus iš kitur ir juos meta į serverį, tad aš iš projekto pasitraukiau ir jį palikau jam(domeno neatidaviau, tiesiog palikau viską, kaip buvo). Tiesa, prieš tai buvo pakilimas, kad kiekvieną dieną serveris mušė rekodą po 2 žmones(34,36,38,40,42,44). Čia buvo kažkas keisto..”

Dėl visko kalta aplinka.. „Palikęs projektą greitu metu išvis nebežaidžiau samp, net nebesidomėjau paliktu projektu. Bet iš neturėjimo ką veikti ir noro kažką išmokti 2011/12/01 pradėjau rašyti modifikaciją nuo tuščio lapo. Gal kokius 3 mėnesius ją rašiau šiaip sau, kartas nuo karto su buvusio serverio žaidėjais patestuodamas ją. Jie mane skatino toliau dirbti ir gal net paleisti serverį su naujai sukurta modifikacija, ko aš net negalvojau daryti. Tada nuėjęs į sg pamačiau, kad buvusį projekto bendrasavininką apgavo ir jam nesumokėjus nei cento pasiėmė svetainę ir serverio modifikaciją. Tada per kelias dienas atgavau domeną(kadangi jis buvo mano vardu, tai hostingo administracijai paaiškinęs situaciją, nesunkiai jį atgavau). Ir nuo tada prasidėjo rimtesni darbai prie projekto.. Įrašiau forumo tvs, buvęs šio projekto savininkas kūrė jame temas ir ruošė informaciją. Kitaip sakant, kaip ir kiekvienas projektas ruošėmės startui ir dirbom, kaip priklauso”

Ilgai lauktas startas „Po ilgų darbo valandų pagaliau nustatėm starto datą, ji buvo 2012.05.12 18:00. Paskelbę žinią, šiek tiek atsipalaidavom ir ramiau laukėm starto. Prie reklamos ir žmonių kvietimo prisidėjau daugelis, to dėka tądien pasiekėm net 44 žmonių rekordą, kas tuo metu mums buvo didelis pasiekimas”

Serverio rekordas

Rek.png

Serverio rekordas - tai daugiausia žaidėjų prisijungusių vienu metu rekordas, kuris buvo pasiektas 2013-11-02. Serveryje tuo metu buvo užfiksuota 249 žaidėjai.

Rekordų istorija

Rekordo siekimas 2013.04.01
 • 2012-05-12 - 44 žaidėjai
 • 2012-06-06 - 56 žaidėjai
 • 2012-06-11 - 65 žaidėjai
 • 2012-07-18 - 72 žaidėjai
 • 2012-10-12 - 89 žaidėjai
 • 2012-10-29 - 97 žaidėjai
 • 2012-11-01 - 104 žaidėjai
 • 2012-11-04 - 127 žaidėjai
 • 2013-04-01 - 134 žaidėjai
 • 2013-04-06 - 142 žaidėjai
 • 2013-05-12 - 178 žaidėjai
 • 2013-07-26 - 215 žaidėjų
 • 2013-11-02 - 249 žaidėjų

Vaizdinė medžiaga