Vairavimo mokykla

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Vairavimo mokykla ir jos aikštelė

Vairavimo mokykla - viena pagrindinių serverio erdvių, kurioje laikoma teorija ir pravažiavimas, siekiant išlaikyti B kategorijos vairavimo teises.

Teorija

Norint gauti B kategorijos vairavimo teises pirmiausiai reikia išlaikyti teoriją. Klausimyną sudaro 10 įvairių Kelių Eismo Taisyklių(KET) klausimų. Kad teorija būtų laikoma išlaikyta, žaidėjui reikia teisingai atsakyti bent jau į 8 pateiktus klausimus, o tai reiškia, kad maksimalus klaidų skaičius - 2 klaidos.

Praktinis vairavimas

Išlaikius KET teoriją, reikia laikyti praktinio vairavimo užduotį. Po teorijos išlaikymo žaidėjui yra nurodoma, kokia yra jam paskirta transporto priemonė pravažiavimui. Atsisėdus į transporto priemonę reikia užsisegti saugus diržus, užkurti variklį bei įjungti šviesas. Toliau važiuoti į raudonai pažymėtus punktus, kuriuose yra paaiškinamos užduotys. Maksimalus praktinio pravažiavimo skaičius - 2 klaidos. Surinkus daugiau klaidų praktinis vairavimas skaitomas kaip neišlaikytu ir žaidėjas turi bandyti pravažiavimą iš naujo.

Praktinio vairavimo pagalba

  • Jeigu kyla sunkumų laikant praktinį vairavimą, galima pasinaudoti pagalba ir peržiūrėti pravažiavimo vaizdo pamoką.

Pravažiavimo vaizdo pamoka

  • Prieš atliekant vairavimo egzamino testą, patariame jam pasiruošti susipažinus su galimais testo klausimais ir paaiškinimais. Pasiruošimas egzamino testui