Pagrindinis puslapis

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
RLS2.png

Sveiki atvykę į RLS.LT vikipediją. Čia rasite pagrindinę projekto informaciją, detalius darbų aprašymus, serverio sistemas, pagalbos centrą, projekto istoriją ir kitų įdomių ir svarbių projekto dalykų. Tai - informacijos šaltinis naujiems serverio žaidėjams, kurie planuoja savo SA-MP ateitį plėtoti čia. Tai nėra viskas, nes daugelio straipsnių nėra arba dar kuriami, todėl tam reikia visų jūsų pagalbos.

News1.png

Pranešimai


Pic8.png

Birželio mėnuo RLS istorijoje...

18px-Mark black.png2014 m. birželio 2 d. Išleista 2.7.3 modifikacinė versija, kurios metu buvo ištaisyta daug klaidų, kurios leido bug'inti turtą ir kitus dalykus.

18px-Mark black.png2012 m. birželio 6 d. Pasiektas naujas serverio žaidėjų aktyvumo rekordas - 56 žaidėjai vienu metu.

18px-Mark black.png2016 m. birželio 7 d. Sukurta oficiali Dažniausiai Užduodamų Klausimų (DUK) skiltis.

18px-Mark black.png2017 m. birželio 10 d. Išrinktas naujasis WIKI administratorius, kuriuo be stiprios konkurencijos tapo Džioraldas_Golden.

18px-Mark black.png2017 m. birželio 11 d. Naujuoju FTB direktoriumi išrinktas Donatas_Gruodis, tačiau po 10 minučių buvo nušalintas nuo pareigų ir taip pasiekė naują, mažiausiai direktoriaus poste išbuvusio žaidėjo rekordą. O nušalintas buvo dėl to, kad buvo sužinota, jog šia paskyra žaidę visų darbų juodajame sąraše buvęs žaidėjas Lietuvos_Fanas. Po DPKT pasitarimo naujuoju direktoriumi paskirtas The_Dude.

18px-Mark black.png2012 m. birželio 13 d. Pasiektas naujas serverio žaidėjų aktyvumo rekordas - 65 žaidėjai vienu metu.

18px-Mark black.png2017 m. birželio 14 d. Antrus metus iš eilės vyko kasmetinis RLS.LT oficialus turnyras - #Fight17. Turnyre dalyvavo 38 boksininkai.

18px-Mark black.png2013 m. birželio 17 d. Kartu su 2.0.5 modifikacinė versija sukurta nauja Apsaugos bazė.

18px-Mark black.png2016 m. birželio 18 d. Startavo pirmasis kasmetinis oficialus RLS.LT turnyras - #Fight16. Pirmajame turnyre dalyvavo 28 boksininkai.

18px-Mark black.png2017 m. birželio 19 d. Po 6 dienų Tonnio_Corleone valdymo jis buvo nušalintas nuo pareigų. Per trumpą jo kadenciją vyko didelis konfliktas tarp Cosa Nostra mafijos boso Kuces_Bora, kuris "legaliai" pažeidinėjo taisykles, o DPKT už tai net nebaudė, o Tonny priešingai - dvigubai baudžiamas. Tą pačia dieną atsistatydino ir Kuce_Bora.

18px-Mark black.png2016 m. birželio 24 d. RLS švenčia Šv. Jonines. Ta proga organizuota visos dienos trukmės šventė "Paparčio žiedo beieškant 2016 m, kurio metu vyko daug įvairių event'ų, atsitiktine tvarka žaidėjai laimėjo kreditus, buvo išdalintos keturios retos transporto priemonės, o vakarą vainikavo RLS.LT maratonas.

18px-Mark black.png2014 m. birželio 24 d. Antrajai kadencijai DPKT nario pareigoms priskiriamas Tadas_Black.

18px-Mark black.png2015 m. birželio 26 d. Perversmas RLS'e: pasiektas kritinis taškas tarp projekto pagalbininko Tpabos_Akgandzia kitaip tuo metu žinomam kaip f0men ir tik neseniai į antrąją DPKT pirmininko kadenciją grįžusio Cooler_Master. Šią dieną serveryje vienas kitą blokavo, neteisėtai baudė ir kitus nusižengimus vykdė Coolerio ir Tpabos žaidėjų grupės. Vakare Tpaba atsistatydino iš pagalbininko pareigų, sugadindamas visą forumą, užblokuodamas Dovydą_Skrudžą ir kitus. Tai taip pat buvo ir vieno žmogaus valdymo pradžia, nes nebuvo kitų žaidėjų, atsakingų už tam tikrus dalykus.

Daugiau ir plačiau apie projekto istoriją rasti galite istorijos skiltyje