Pagrindinis puslapis

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
RLS2.png

Sveiki atvykę į RLS.LT vikipediją. Čia rasite pagrindinę projekto informaciją, detalius darbų aprašymus, serverio sistemas, pagalbos centrą, projekto istoriją ir kitų įdomių ir svarbių projekto dalykų.
Tai - informacijos šaltinis naujiems serverio žaidėjams, kurie planuoja savo SA-MP ateitį plėtoti čia.

Spartieji WIKI mygtukai
Pasidomėk mūsų projekto istorija Susipažink su projekto komanda Serverio žaidėjų sąrašas


News1.png

Pranešimai


Pic8.png

Gegužės mėnuo RLS istorijoje...

18px-Mark black.png2019 m. Gegužės 2 d. Projekto savininko Rido_Rls pagalbininku slaptu balsavimu išrinktas Tom_White. Tą pačią dieną prie DP komandos prisijungia Darius_Blogizzz, o Jason_Costello tampa globaliu moderatoriumi.

18px-Mark black.png2015 m. Gegužės 5 d. DPKT palieka Tazas_Romero. Vakare pranešama, kad į serverį antrajai kadencijai grįžta Cooler_Master.

18px-Mark black.png2019 m. Gegužės 8 d. Jason_Costello atsistatydino iš DP pareigų.

18px-Mark black.png2017 m. Gegužės 8 d. Prie Tom_White į DPKT prisijungia du nauji pagalbininkai: Lukas_Eptimo ir Gytis_Malavicku.

18px-Mark black.png2019 m. Gegužės 12 d. Išleista 3.6.9 modifikacinė versija. Versijoje panaikintas FTB darbas, Policija padalinta į keturis atskirus departamentus, o transporte sėdintis teisėsaugininkas surakinti nebegalės.

18px-Mark black.png2012 m. Gegužės 12 d. Po pusės metų pertraukos su naujai rašyta modifikacija atsidaro projektas RLS.LT. 18:00 vykusio serverio starto metu pasiektas pirmasis rekordas - 44 žaidėjai vienu metu.

18px-Mark black.png2019 m. Gegužės 19 d. Prie direktorių prižiūrėtojų komandos prisijungia Karolis_Ispanas. Taip pat nuo šios dienos DP pareigas palieka Tom_White, o Lukas_Cola paliko globalaus moderatoriaus pareigas.

18px-Mark black.png2019 m. Gegužės 26 d. DP pranešė apie Apsaugos darbo užšaldymą. Tai jau trečias kartas, kai toks sprendimas yra vykdomas.

18px-Mark black.png2019 m. Gegužės 29 d. Prie serverio komandos prisijungia naujasis koduotojas - Alfred_Pennyworth.

18px-Mark black.png2016 m. Gegužės 29 d. Pranešta apie VVP 2.1.0 atnaujinimą. Esminės naujovės: sukurtos el. pašto patvirtinimo sistema, keletas administravimo pulto funkcijų, sutvarkyta vps laiškų siuntimo sistema.

Daugiau ir plačiau apie projekto istoriją rasti galite istorijos skiltyje


Info1.png

Informacija


Sistemos1.png

Sistemos


Darbai.png

Darbai


Pic7.png

Pagalbos centras