Narkotikų sistema

Iš Wiki.rls.lt.
(Nukreipta iš Narkotikai)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
SAMP Icon.png RLS.LT Sistemos

Narkotikai - neatsiejama dalis mafijų ir gaujų narių kasdienybėse. Vartojant narkotines medžiagas įgaunamas poveikis, kuris pakeičia žaidėjo gyvybinę būseną, tačiau per didelis vartojimas iššaukia perdozavimą ir mirtį.

Narkotikų vartojimas

Narkotines medžiagas vartoti reikia naudojant komandą /vartoti

Narkotikų rūšys

  • Kanapės(Žolė)
  • Kokainas
  • Heroinas

Narkotikų gamyba

Norint pasigaminti narkotikų pirmiausiai reikia susirasti chemikalų, iš kurių jie bus gaminami, o jau turint gamybai reikalingas medžiagas reikia rasti reikiamus įrankius, kuriuos naudojant vyks gamyba. Kas valandą žemėlapyje atsiras viena statinė su cheminėmis medžiagomis ir vienas įrankių paketas. Jis nebus niekur ir niekaip žymimas žemėlapyje, todėl turėsite jo ieškoti (gali būti bet kurioje vietoje). Narkotikus gaminti galima tik specialiose, užrašu pažymėtose vietose. Narkotinių medžiagų gamyba užtrunka 100 sekundžių ir yra pagaminama 50mg narkotiko.

  • Norint pagaminti kokainą reikia 1 įrankio ir 2 chemikalų.
  • Norint pagaminti heroiną reikia 2 įrankių ir 1 chemikalo.

Chemikalai Chemikalų derėtų ieškoti apleistose sandėliuose, aikštelėse ar vietose, kur perdirbamos ar pervežamos kenksmingos medžiagos. Turimą chemikalų kiekį sužinoti galima panaudojant komandą /narkotikai. Iš kiekvieno paimto daikto gausite po 2-7vnt.

Įrankiai Įrankius rasti galima prie nuosavų namų garažų ar gamyklų sandėlių. Turimą įrankių kiekį sužinoti galima panaudojant komandą /narkotikai. Iš kiekvieno paimto daikto gausite po 2-7vnt.

Gamybos vietos Narkotikų gamybos vietos yra išmėtytos San Fierro mieste, o jų yra keturios.

Žaidėjui panaudojus neleistinas programas nusiteleportuoti prie chemikalų ar įrankių - jis bus užblokuotas 12h.

Narkotikų poveikis

Narkotikupoveikis.png

Kanapės(Žolė) - 1 gramas duoda 50 gyvybių ir sukelia galvos svaigimą, kuris trunka apie minutę.

Kokainas - 1 miligramas duoda 100 gyvybių ir 100 šarvų 1-ai minutei.

Heroinas - 1 miligramas duoda 60 šarvų ir nuima 10 gyvybių.

Poveikiai dar nėra pilnai ištirti.

Perdozavimas

Perdozuoti galima žolės ir heroino. Per minutę galima suvartoti maksimaliai 20 kartų, o po to kas minutę galėsite suvartoti dar po kartą. Po perdozavimo žaidėjo organizmas išsivalo per 20 minučių. Perdozavus žaidėjas miršta.

Narkotikų laikymas

Narkotines medžiagas laikyti galite:

  • Namo spintoje
  • Nuosavos transporto priemonės bagažinėje
  • Rankose

Narkotikų konfiskavimas

Teisėsaugininkai gali apieškoti dėl narkotinių medžiagų rankose turėjimo ir jeigu teisėsaugininkai jų aptinka, žaidėjas gauna 40 žvaigždučių bei narkotikai yra konfiskuojami. Tačiau teisėsaugininkai ne visada gali jų aptikti, o aptikimo tikimybė didėja atitinkamai didėjant turimų narkotinių medžiagų rankose (t.y kuo daugiau narkotikų yra rankose, tuo didesnė tikimybė, kad teisėsaugininkai jų ras).

Narkotikų prekyba

Narkotikai serveryje yra gan vertinga prekė, todėl tai yra dar viena galimybė žaidėjams iš to užsidirbti, tačiau šis būdas nėra legalus. Narkotikus perduoti galima naudojant komandą /duoti, tačiau prieš tai nustatykite prekės kainą.