Misijų sistema

Iš Wiki.rls.lt.
(Nukreipta iš Misijos)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
SAMP Icon.png RLS.LT Sistemos

Misijos - užduotys, skirtos specialiai naujokams užsidirbti pinigų bei gauti patirties taškų. Šiuo metu misijų nėra daug, tačiau esamų vykdymas duoda gerą pradžią tolimesniam gyvenimui projekte. Stebėti misijų progresą galima naudojant komandą /misijos.

Sporto salės

Šios misijos užduotis yra surasti dvi, serveryje esančias sporto sales - bokso ir kungfu. Sporto salės yra nurodytos navigacijoje /gps, taip pat pažymėtos ir skiriamuoju ženklu minimap'e, tačiau kol salės nebus atrastos, tol nei nurodytos, nei pažymėtos jos nebus. Atradus vieną iš salių ir į ją įėję gausite 2900 € ir 100 XP.

Kovos stiliai

Šios misijos užduotis yra išmokti šešis kovos stilius. Kai kuriuos galėsite mokytis tiesiog gatvėje, o kai kai kuriuos - sporto salėse. Stebėti surinktų kovos stilių taškų skaičių ir/ar pasirinkti kovos stilių galima naudojant komandą /kova. Išmokę kovos stilių žaidėjas gaus atlygį.

Kovos stiliai: (Kovos stilius - (turimas skaičius taškų/reikalingas skaičius taškų stiliaus išmokimui)

  1. Normalus kovos stilius (0/1000). Taškai kyla mušantis tiesiog gatvėje.
  2. Bokso kovos stilius (0/1500). Taškai kyla daužant bokso kriaušę bokso salėje.
  3. Kung-Fu kovos stilius (0/2000). Taškai kyla mušantis kung-fu salėje.
  4. Knee-Head kovos stilius (0/2500). Taškai kyla mušantis kung-fu salėje.
  5. Grab-Kick kovos stilius (0/3000). Taškai kyla mušantis lauke.
  6. Elbow kovos stilius (0/3500). Taškai kyla mušantis lauke.

Slaptas transportas

Transporto ieškotojas - pasiekimas, gaunamas suradus slaptą transportą. Žaidėjui prisijungus į serverį yra priskiriamas tam tikras transporto modelis. Žaidėjas nežino koks yra jam priskirtas transporto modelis, todėl įlipant į įvairias transporto priemones yra ieškoma slapto transporto. Atsijungus ir prisijungus kitą kartą, slaptojo transporto modelis pasikeičia, kas apsunkina užduotį, tačiau misijos atlygis yra 100 kreditų. Slaptojo transporto modelis gali būti ne tik transportas, pardavinėjamas salonuose, bet ir retas ar darbinis transportas. Užduoties komanda - /randomp.

Didžiausias aktyvumas serveryje

Dienos aktyviausias - tokiu pavadinimu ši užduotis. Ši užduotis skirstosi į dvi dalis - aktyviausius bendrai ir aktyviausius darbe (pagal minutes). Tikslas labai paprastas - pražaisti/pradirbti daugiausiai. Kiekvieną dieną 00:00 val. bus išrenkami trys (iš abiejų varžybų) žaidėjai kurie gaus kreditinius prizus t.y 150-imt kreditų, 100-as kreditų ir 50-imt kreditų. Kreditai yra duodami už abi varžybas, tačiau norint gauti jų daugiau - galima laimėti abi varžybas!

Kasdienis aktyvumas

Tai - bene lengviausia užduotis. O užduotis yra tiesiog prisijungti į serverį. Už kasdienį prisijungimą į serveryje gausite tam tikrą atlygį. Kuo daugiau dienų iš eilės prisijungsite, tuo didesnį atlygį gausite. Po 7 dienų prisijungimo iš eilės atlygis skaičiuojasi iš naujo. Taip pat, jeigu sulaužyta kasdienio prisijungimo užduotis, atlygis pradedamas skaičiuoti vėl iš naujo.

Kasdienio aktyvumo premija.
Diena Premija
1 diena 300 eurų + 20xp
2 diena 2'000 eurų
3 diena 4'000 eurų
4 diena 5'000 eurų + 200xp
5 diena 5'500 eurų + 250xp
6 diena 6'500 eurų
7 diena 8'000 eurų