Versija 3.6.5 (2019.01.25)

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
  • Serveryje papildomai pridėti trys juodieji sąrašai direktorių prižiūrėtojams; teisėsaugos, nusikalstamų grupuočių ir visų darbų juodieji sąrašai. Jei patenkate į vieną iš sąrašu juos galite matyti kartu su darbų juodais sąrašais. Direktorių prižiūrėtojai gali įtraukti žaidėją į vieną iš sąrašų su komandą /gnalogai, taip pat pašalinti ir matyti kiekviename iš sąrašų esantį žaidėją. Jei žaidėjas yra teisėsaugos juodajame sąraše - asmuo negalės įsidarbinti į teisėsaugos darbus, jei nusikalstamų grupuočių - mafijas ir gaujas ir visų darbų juodasis sąrašas - į bet kokį darbą su direktoriaus pakvietimu. Išsipirkimo suma gali būti nuo 0 eurų (be galimybės išeiti) iki 5,000,000 eurų, taip pat turėsite sumokėti ir kreditų serveriui (250-imt kreditų už teisėsaugos ir nusikalstamų grupuočių juodąjį sąrašą ir 500-ai kreditų už visų darbų juodąjį sąrašą).
  • Serveryje padaryta TOP 15 žaidėjų sistema. Parašęs komandą /topai galėsite pasižiūrėti kokį TOP 15 sąrašą norite pasižiūrėti. Pasirinkus vieną iš galimybių Jums bus pateikta informacija apie TOP 15-a daugiausiai turinčius žaidėjus bei žemiau bus parodyta Jūsų pozicija. Pinigų TOP 15 sąrašas yra sudarytas iš pinigų turimų rankose ir banke ir gaunamas rezultatas pateiktas lentelėje, alga į pinigų TOP sąrašą neįskaičiuojama.
  • Taksistai su taksi ženklu nuosavoje tr. priemonėje gaus atlyginimą ir skaičiuos pradirbto laiko minutes.
  • Nauji žaidėjai emigravę į mūsų serverį automatiškai gaus VIP narystę 5-iom dienom, patirties taškų ir pinigų skaičius išlieka tas pats.
  • Sutvarkyta administratorių stebėjimo komanda /pzu, nuo šiol jei žaidėjas įlips į tr. priemonę ar iš jos išlips nebereikės pradėti stebėti žaidėjo iš naujo, kamera automatiškai sufokusuos arba žaidėją arba tr. priemonę.
  • Jei dėl kažkokių priežasčių (įskaitant lago) neišmestu banko GUI lentelės ir negalėtumėte valdyti savo vartotojo, naudokite komandą /baik norėdamas atstatyti savo vartotojo vaizdą.
  • Bandyta ištaisyti klaidą kai greičio matuokliai pradingdavo (atsitiktinai), testavimo metu matuokliai išliko savo vietose, tačiau serveryje gali būti kitaip. Taip pat policininkų fondą pasieks 100-as eurų už sėkmingai pagautą greičio viršytoją.
  • Anuliuoti visi medikamentai medikų sandelyje, fūristai turės juos atvežti iš naujo. Taip pat priminimas fūristams, jog komanda /sandelys parodo kiek yra medikamentų medikų sandelyje.