Versija 3.6.3 (2019.01.18)

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 • Tolimųjų reisų vairuotojai nuo šiol gali peržiūrėti kiek liko medikamentų pas medikus su komandą /sandelys. Šiuo metu ši informacija rodo tik medikamentų informaciją. 
 • Nuo šiol teisėsaugos sąraše (/teisesauga) rodys kiekvieno teisėsaugininko žaidimo ID. 
 • Šiek tiek atnaujintas ginklų ammo hack anticheat.
 • Atnaujintas /direktoriai sąrašas. Panaudojus komandą /direktoriai turėsite pasirinkti ar norite matyti darbų direktorius ir pavaduotojus ar gaujų ir mafijų direktorius ir pavaduotojus. Taip pat pasirinkus viena iš pasirinkimų jums išmes lentelę kurioje rašys direktorius ir pavaduotojus prie jiems skirto darbo, taip pat galėsite matyti jų būsena žaidime (prisijungęs ar atsijungęs) ir kiek minučių pražaidė.
 • Taksistai gavo nauja papildoma galimybę - užsidėti taksi ženklą ant nuosavos tr. priemonės su komanda /taksi. Pirmiausia, firmos direktorius arba pavaduotojas privalės uždėti darbuotojus leidimą su komandą /tzenklas [Vardas_Pavardė] ir leidimas bus uždėtas arba nuimtas, tik tada žaidėjas galės užsidėti /taksi ženklą ant nuosavos tr. priemonės. Svarbu žinoti, jog ant kai kurių tr. priemonių ženklas neužsideda dėl crash apsaugos. Užsidėjus taksi ženkliuką, nuosava tr. priemonė virs darbine - už klientų vežimą irgi gausite pinigus pagal taksometrą. Leidimas vienkartinis - atsijungus turint leidimą, prisijungęs leidimo neturėsite. Leidimas kol kas neišsisaugos, kol neperdarysime direktorių sistemos.
 • Žaidėjas įsėdęs į taksi tr. priemone (į darbinę ar į nuosavą su taksi ženklu) gaus GUI lentelę į kurią turės įvesti vieta kur nores važiuoti. Šis dalykas padarytas visiems, įvesti vietovės kur nuvežti nebūtina, tačiau jei esate užtildytas - tai tik pranašumas.
 • Serveryje 4-o lygio ir aukštesni administratoriai galės surengti klausimaniją serverio žaidėjams. Klausimą bei atsakimą sugalvoti gali pats administratorius. Pinginį prizą taip pat galės nustatyti administratorius kuris rengia klausimaniją, pinigai bus nuskaičiuoti iš administratoriaus rankų t.y už prizus mokės patys administratoriai. Šios klausimanijos principas yra paprastas: administratorius įveda klausimą, atsakymą, kiek laiko (min) gali žaidėjai atsakinėti ir prizas (eurais). Apie pradėta klausimaniją bus paskelbta iškart serveryje, taip pat kas 1-ą minutę (kol nesibaigs laikas atsakymui) bus pranešta, jog vyksta klausimanija jei nebus atsakyta teisingai į užduota klausima. Administratoriui atsijungus iš serverio arba įvedus tokią pačią komandą kaip buvo sukurtas klausimas - automatiškai klausimanija bus nutraukta ir pinigai administratoriui grąžinti.
 • Atsiblokavimų prižiūrėtojai nuo šiol galės blokuoti ir atsijungusius serverio žaidėjus.
 • Nuo šiol namo spintos vietoje (iš viso yra 3-ys kaip ir ankščiau) tilps tik 3,000 pasirinkto ginklo kulkų. Teko girdėti, jog didžioji dalis kulkų serverio namuose yra nuo 2013. Vien trys namai kartu sudėjus turi daugiau nei 4-is milijonų kulkų. Ta proga... ir žinoma, jog keli žaidėjai tylėjo dėl tolimesnio spintos ir pliusiuko buginimo - bendrasis namo spintos kulkų restartavimas. Kiekvienas serverio namo spinta buvo atstatyta į 0-į kulkų (visi trys slotai). Naudoja vienas - kenčia visi. Taip pat vienas žaidėjas buvo užblokuotas ir iš jo atimtas turtas. Svarbu, jog žinotumėte, jei mes nepastebime žaidime, jog Jūsų kulkų skaičius kinta, tai nereiškia, jog nematome, kai atsidarome logus. Kiekviena žaidėją užblokuosiu pats ir jei reikės - atimsiu turta (jei turtas bus vienas iš būdų toliau apeiti serverio sistemas). Tokie dalykai kaip "ammo anti cheat" ir panašiai apdaryti tam, jog padaryti šį žaidimą bent kiek įdomesnį, žinoma, anti cheat bus nuolat atnaujinamas ir tobulinamas, o tie, kurie BANDO APEITI IR APIE TAI NEPRANEŠTI - bus nubausti.
 • Kai žaidėjas bus serveryje atblokuotas prižiūrėtojo ar pagr. administratoriaus apie tai praneš bendrame serverio pokalbyje visiems žaidėjams, lygiai taip pat kaip su administratoriaus įspėjimų uždėjimu ar nuėmimu ir emigracijomis.
 • Ištaisytos rastos klaidos serveryje.
 • Pradėtas direktorių sistemos atnaujinimas.

SERVERYJE DIREKTORIAI DABAR GALI TURĖTI TIK VIENĄ PAVADUOTOJA. VISIEMS PRIEŠ TAI PASKIRTIEMS PAVADUOTOJAMS STATUSAS NUIMTAS.