Tazas Romero

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

NEPABAIGTA


Tazas Romero

Tazka.png

Pradėjo žaisti 2013.04.07
Lytis Vyras
Gyvenamoji vieta Vilnius
Mėgstamiausias darbas Cosa Nostra
Žinomas dėl
  • Blogų
  • Filmukų
  • Cosa Nostra
    direktoriavimo
  • DPKT narystės
Palikęs projektą Ne
Citata „kajus“

Tazas_Romero (žaidžia serveryje nuo 2013.04.07) - RLS.LT serverio senbuvis, buvęs serverio DPKT narys, Globalus moderatorius, daugkartinis serverio direktorius, filmukų ir blogų rašytojas, aktyvus forumo narys. Vienas populiariausių forumo narių, Tazas savo karjera pradėjo nuo darbo Apsaugoje, pas tuometinį jos direktorių Cooler_Master ir išviso joje be pertraukos praleido virš 3 mėnesių.

Vėliau Tazo karjero sekė keturi Cosa Nostros mafijos boso, du Apsaugos, po vieną Policijos Departamento, Armijos ir Grove Street gaujos boso postai. Tazo karjeroje yra pasitaikę projekto palikimo tarpai.

Laikomas vienu iš žinomiausių ir įtakingiausių projekto narių, Tazas yra dabartinis projekto Administratorių bei Serverio Prižiūrėtojų prižiūrėtojas bei Globalus forumo moderatorius.


2013

Žaidimo pradžia

Žaisti serveryje Tazas_Romero pradėjo 2013.04.07, kuomet užsiregistravo forume, siekdamas atsiblokuoti savo IP adresą. Tuo metu jis gyveno Šiauliuose, tad turėjo populiariausią miesto interneto tiekėją Splius, kuris turėjo tendenciją suvienodinti savo vartotojų IP adresus. Kadangi prieš tai Tazas nei karto nebuvo prisijungęs į serverį, jis užpildė atsiblokavimo anketą, kurias tuomet prižiūrėjo serverio senbuvis Armis_Txx. Po trumpo situacijos paaiškinimo, Tazas buvo atblokuotas ir galėjo žaisti serveryje. Pats Armis apie atsiblokavimą yra sakęs, jog pagal taisykles neturėjo teisės atblokuoti Tazo, tačiau juo patikėjo ir tai padarė.

Tazas pradėjo serveryje lankytis dėl to, jog du tuometiniai projekto žaidėjai - Lukas_Codex ir Edvinas_Boos, kuriuos jis asmeniškai pažinojo, pakvietė jį į serverį. Nors serveryje jie retai susitiko, žaidimo pradžioje minėtieji žaidėjai buvo vienintelė motyvacija būti serveryje, kadangi pats Tazas SA:MP'o nebuvo žaidęs jau kelerius metus. Žaidimo pradžioje Tazas dirbo Autobusų vairuotojuose, keldamasis savo patirtį ir siekdamas patekti į Federalinių Tyrimų Biuro gretas. Tačiau to pasekoje balandžio 28 dieną, pamatęs tuometinio direktoriaus Cooler_Master organizuojamą atranką į Apsaugą, nusprendė nebekaupti patirties taškų ir įsidarbinti Apsaugoje.

Senoji Apsaugos bazė

Darbas apsaugoje Tazui labai patiko. Kadangi serveriuose nebuvo lankęsis keletą metų, jis buvo nustebęs SA:MP'o progresu. Apsaugos darbas tuo metu turėjo senąją apsaugos bazę. Atmosfera pas Cooler'į nebuvo puiki. Apsaugoje Tazas susipažino su pirmaisiais projekto draugais - Las_Vegas, Germantu_Hitler, Hubiu_Banner, Arnu_Ltu ir kitais. Maždaug šiuo laikotarpiu Tazas pildė į Ginklų Prekeivių direktoriaus postą, kurio rinkimams vadovavo tuometis DPKT Pirmininkas Makaras_Corleone. Tačiau Tazas netapo direktoriumi ir net nebuvo paminėtas analizėje.

Dirbdamas Apsaugoje Tazas sukūrė pirmąjį savo filmuką - Apsaugos pristatymą. Nors filmukas didelio populiarumo nesusilaukė, tačiau tai paskatino Tazą tobulėti ir kurti daugiau.

Pirmas direktoriaus postas

Akimirka iš Apsaugos pristatymo filmuko

2013.05.14 Cooler_Master atsisakė direktoriaus posto Apsaugoje. Pagrindinė to priežastimi tapo pykčiai su tuometine Apsaugos pavaduotoja Sandra_Loove. Cooleris norėjo darbo atsisakyti ir palikti rinkimus DPKT valiai, tačiau Tazui pavyko jį perkalbėti ir sutikti perleisti direktoriaus postą jam. Nors pagal tuometines DPKT taisykles direktoriaus postas galėjo būti perleistas tik to paties darbo pavaduotojui, tuometinis DPKT narys Tadas_Black sutiko perleisti direktoriaus postą Tazui.

Iškart po šio įvyko, darbą paliko nemažai darbuotojų. Pagrindinė priežastis buvo Coolerio pasitraukimas ir Tazo paskyrimas direktoriumi, kuris žinoma nebuvo iki tol pasiekęs jokių pareigų ir buvo pakankamai nežinoma asmenybė serveryje. Tačiau darbe pasiliko ir direktoriavimo pradžioje smarkiai padėjo jau žinomi Tazui veidai - Germantas, Vegasas, Hubis. Verta paminėti, jog Hubis_Banner tapo pirmuoju Tazo pavaduotoju. Apsauginiai dažnai saugodavo įvairius renginius, patruliuodavo mieste, organizuodavo treniruotes A51 teritorijoje.

Apsaugos darbas laikėsi geroje būsenoje - į atrankas susirinkdavo daug žmonių, Apsaugą palikdavo nedaug darbuotojų, iškvietimų buvo pakankamai ir per treniruotes buvo smagiai praleidžiamas laikas su šūsniu darbuotojų. Žinoma, prie to ženkliai prisidėjo ir didelis žaidėjų skaičius, kuris vakarais pasiekdavo ir 130-140 žaidėjų ribas. Šiuo laikotarpiu Tazas taip pat tapo II lygio serverio prižiūrėtoju.

Naujoji Apsaugos bazė

2013.06.17, 2.0.5 serverio versijoje, buvo įkelta nauja Apsaugos bazė, kurią sukurė Intoxas_Samp[1]. Tai buvo pirmas atnaujinimas Apsaugai nuo serverio atsidarymo. Bazėje atsirado daugiau vietos, daugiau transporto priemonių, vieta treniruotėms. Šis atnaujinimas paskatino Tazą ilgiau išbūti direktoriaus kėdėje, kadangi apsaugos darbo pobūdis buvo pradėjęs atsibosti (reikia nepamirši, jog Apsaugoje Tazas dirbo nuo 04.28). Laiko tarpe iki pasitraukimo iš apsaugos pasikeitė darbo pavaduotojai - Hubis savo pareigas paliko, į jo vietą buvo patekęs Las_Vegas. Taip pat tuo metu Tazas buvo susipykęs su serverio senbuviu Roku_Kuk - šis buvo įsitikinęs, jog Tazas yra naras, čyteris ir yra nevertas savo pareigų[2].

Galiausiai Tazas apsaugos direktoriaus kėdę paliko 2013.07.14 - praėjus dviems direktoriavimo mėnesiams. Surengęs paskutinę treniruotę ir išdalinęs /dfondą, Tazas ir dar keli ištikimi darbuotojai išėjo iš darbo ir įsidarbino į Kelių prižiūrėtojus bei trumpam buvo jų „direktorius“. Lygiai tuo pačiu metu buvo paskelbti rinkimai į Cosa Nostra mafijos bosą - juos organizavo tuometinis DPKT narys Domantas_Nauseda, kuris buvo komandoje su naujuoju DPKT Pirmininku Cooler_Master. Pastarasis dar spėjo pabūti SWAT direktoriumi.

Rinkimuose be Tazo kandidatavo vienas asmuo - Gražvis_Nfs. Pastarojo anketa buvo silpesnė, tad Tazas tapo direktoriumi. Kadangi DPKT narys Domantas negalėjo paskelbti analizės dėl turėto forumo įspėjimo, direktoriaus tapimo faktas buvo žinomas tik tiems, kas tuo metu buvo žaidime.

Cosa Nostra mafijos boso kėdė

Domantas paskelbia Tazą naujuoju direktoriumi

Tapęs direktoriumi Tazas iškart pamėtė jog šitas darbas - kaip tik jam. Jau pirmosiomis dienomis surinkęs aktyvią ir pažįstamą komandą, kurios nemažai narių dirbo pas jį apsaugoje, Tazas vieną po kito rengė grobimus, Drive-By veiklą, susišaudymus. Būtent šiuo laikotarpiu Tazas susipažino su kitais asmenimis, kurie padarė didelę įtaką jo karjeroje - Tofixas_Bingo, Rasta_Marley, Dainius_Kavasaki, Bane_Boss, The_Hitman tuo pačiu DPKT nariu Domantu ir kitais.

Kadangi didžiajai serverio daugumai Tazas buvo nežinomas, tuometiniams serverio teisėsaugos direktoriams naujas, iš niekur kilęs, spaudimas buvo savotiškas smūgis. Vadovaujama Tazo CN mafija laimėdavo beveik kiekvieną grobimą. Jau tuomet Tazas diegė savo filosofiją į mafiją - jokių pasidavimų, jokių sukčiavimų bei čytinimų, tik garbinga kova. Tai padėjo pamatus Mafijos kodeksui, kuris buvo sukurtas vėliau, antruoju Tazo vadovavimo CN mafijai laikotarpiu.

Pokalbis su Nausėda dėl Luko nušalinimo

Pirmasis Tazo pavaduotojas buvo Lukas_Mafiozas. Pradžioje gerai susitvarkydavęs, vėliau Mafiozas pradėjo savivaliauti - rengdavo grobimus neatsiklausęs, dalindavo premijas savo nuožiūra, vengdavo klausyti Tazo vadovavimo. Dėl susiklosčiusios padėties keletas darbuotojų susidėjo su Mafiozu ir nebe pripažino Tazo autoriteto. Dėl šitos priežasties Tazas kreipėsi į minėtąjį DPKT narį Domantą_Nausėda, jog šis nebaustų Tazo už tai, kad atsisako Mafiozų paslaugų per anksti (nebuvo praėjęs minimalus 7 dienų pavaduotojo terminas). Domantas pažadėjo Tazo nenubausti ir šis nušalino Luką nuo pavaduotojo pareigų. Keli darbuotojai paliko mafiją, Lukas buvo supykęs, tačiau savo pykčio į akis Tazui nereiškė. Tie patys darbuotojai, kurie paliko darbą, po kelių dienų prašėsi atgal, tačiau jiems vietos mafijoje jau nebebuvo.


BUS PRATĘSTA