Mainai, kaip juos atlikti

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Mainai - turto keitimas tarp dviejų ir daugiau žaidėjų. Keičiami gali būti transportas, nekilnojamasis turtas, pinigai ir kt.

Pavyzdiniai mainai

Situacija: Žmogus A parduoda 1'000'000 serverio valiutos žaidėjui B už 1000 kreditų. Prižiūrėtojas prižiūri mainus.

Žaidėjas A parduoda 1'000'000 serverio valiutos mainus prižiūrinčiam asmeniui (prižiūrėtojui). Žaidėjas B nusiunčia SMS žinute 1000 kreditų žaidėjui A. Kai žaidėjas A gauna kreditus prižiūrėtojas 1'000'000 serverio valiutos parduoda žaidėjui B.

JEIGU žaidėjas B neišsiunčia kreditų ir žaidėjas A NEGAUNA kreditų, prižiūrėtojas GRĄŽINA 1'000'000 serverio valiutos žaidėjui A.

Kaip atlikti mainus?

Norėdami užtikrinti, kad jūsų mainai būtų 100 % saugūs, jūs privalote pasikviesti serverio prižiūrėtojus. Jų sąrašą galite rasti paspaudus ant nuorodos >>> [1]

Jei nėra nei vieno prižiūrėtojo prisijungusio žaidime, nebandykite keistis patys, nes jūs galite būti apgautas. Pabandykite susisiekti su prižiūrėtojais asmenine žinute (AŽ) arba pasiteiraukite būsenos atnaujinime, ar yra peržiūrinčių forumą prižiūrėtojų ir ar jie galėtų jums padėti.

Bet koks kitoks bandymas mainytis, negu nurodytas pavyzdyje, NEGARANTUOS jums 100 % mainų kokybės.

Jeigu atlikote bet kokius kitokius mainus negu nurodyti pavyzdyje ir praradote turtą, praneškite apie tai pgr. administracijai parašydami SKUNDĄ. Skunde turite papasakoti visą situaciją, įkelti turimus vaizdinius įrodymus(nuotraukas, filmuotą medžiagą), nes tai yra PRIVALOMA.

Papildoma informacija

  • Jeigu žmogus yra trečio lygio administratorius, tai nereiškia, jog jis yra prižiūrėtojas, tik šioje nuorodoje >>> [2] rasite TIKRUOSIUS prižiūrėtojus, nerekomenduojama pasitikėti bet kokiais trečiojo lygio administratoriais.
  • Jeigu serverio prižiūrėtojų prisijungusių nėra, kreipkitės į serverio DPKT narius, glob. moderatorius, moderatorius. Šie asmenys taip pat yra patikimi ir turi teisę tarpininkauti mainuose.