Juodųjų sąrašų sistema: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 
(Jokio skirtumo)

Dabartinė 15:21, 2 gruodžio 2020 versija

Juodųjų sąrašų sistema - serveryje veikianti nusižengusiųjų darbuotojų sistema. Kiekvienas serverio darbas, kuris reikalauja valdžios pakvietimą, juoduosius sąrašus turi. Tuo pačiu egzistuoja ir bendrieji (bendrieji, teisėsaugos ir nusikalstamų frakcijų) nusižengusiųjų sąrašai. Už sąrašus atsakingi direktoriai ir Direktorių prižiūrėtojai.

Blistinfo.png

Kaip sužinoti tikslią informaciją?

  • Už ką ir kada įrašytas bei kokia išsipirkimo suma galima sužintoti Miesto savivaldybėje užlipus ant nuorodos. Susipažinus su informacija (už ką, kada įrašytas ir kiek išsipirkimas kainuoja), galima sumokėti išpirką. 50 procentų sumokėtos sumos pervedamos į darbo fondą, į kurio juodąjį sąrašą žaidėjas buvo įrašytas.
  • Jeigu išsipirkimo suma nurodyta 0 eurų, galimybės išsipirkti žaidėjas neturi.
  • Išsipirkti iš sąrašų galima turint bent 15000 XP.

Bendrieji juodieji sąrašai

Bendrieji juodieji sąrašai iš viso egzistuoja trys: nusikalstamų frakcijų, teisėsaugos ir visų darbų (bendrasis). Jeigu žaidėjas yra teisėsaugos juodajame sąraše - asmuo negalės įsidarbinti į teisėsaugos darbus, jei nusikalstamų grupuočių - įstoti į mafiją, o visų darbų juodasis sąrašas - į bet kokį darbą, reikalaujančiame valdžios pakvietimo. Išsipirkimo suma gali būti nuo 0 eurų (be galimybės išeiti) iki 5,000,000 eurų, taip pat turėsite sumokėti ir kreditų serveriui (250-imt kreditų už teisėsaugos ir nusikalstamų grupuočių juodąjį sąrašą ir 500-ai kreditų už visų darbų juodąjį sąrašą).

Už ką galima patekti į juodąjį sąrašą?

  • Darbo taisyklių pažeidimus
  • Bendrųjų taisyklių nesilaikymą (BTT, BMT)
  • Neleistinų programų naudojimas ir kiti pažeidimai.