Įrodymų prašymas/pateikimas bei atsiblokavimas

Iš Wiki.rls.lt.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Įrodymų prašymas

Užblokuotas žaidėjas turi teisę nepraėjus 24-ioms valandoms nuo užblokavimo prašyti jį užblokavusio administratoriaus užblokavimo įrodymų. Įrodymų prašyti galima VVP navigacijoje pasirinkus "Blokavimas" ir paspaudus ant "IP" arba "Registracijos", priklausomai, kokiu užblokavimu žaidėjas buvo užblokuotas. Paspaudus yra pateikiama užblokavimo informacija(užblokavimo data, užblokavęs administratorius) ir paspaudus ant mygtuko "prašyti įrodymų" administratoriui bus išsiųstas pranešimas apie įrodymų prašymą. Juos pateikti administratorius privalo per 24 valandas nuo įrodymų prašymo datos, priešingu atveju žaidėjas yra automatiškai atblokuojamas, o administratorius gauna įspėjimą. Jeigu administratorius pateikia įrodymus, kurios žaidėjas taip pat gali peržiūrėti, reikia laukti kol pateikti įrodymai bus peržiūrėti prižiūrėtojų ir patvirtinti arba atmesti.

Įrodymų pateikimas

Užblokuotam žaidėjui paprašius įrodymų administratorius per 24 valandas nuo įrodymų paprašymo datos privalo juos pateikti. Pateikti užblokavimo įrodymus galima VVP navigacijoje paspaudus "Blokavimas" ir paspaudus "Pateikti įrodymus". Pateikti įrodymus galima nuotraukomis, paspaudus ant nuotraukos ikonos(geriausia kelti per part.lt[1]), vaizdo įrašais, paspaudus ant vaizdo ikonos(geriausia kelti per youtube.com, taip pat galima pridėti komentarą teksto laukelyje. Nepateikus įrodymų žaidėjas yra automatiškai atblokuojamas, o administratorius gauna įspėjimą. Jeigu administratorius pateikia įrodymus, reikia laukti kol pateikti įrodymai bus peržiūrėti prižiūrėtojų ir patvirtinti arba atmesti.

Registracijos atsiblokavimas

Atsiblokuoti registraciją galima VVP navigacijoje pasirinkus "Blokavimas" ir paspaudus "Registracijos". Paspaudus yra pateikiama užblokavimo informacija(užblokavimo data, užblokavęs administratorius) ir paspaudus mygtuką "Atsiblokuoti" žaidėjas bus atblokuotas. Atsiblokavimo kaina - 200 kreditų.

IP atsiblokavimas

Atsiblokuoti IP galima VVP navigacijoje pasirinkus "Blokavimas" ir paspaudus "IP". Paspaudus yra pateikiama užblokavimo informacija(užblokavimo data, užblokavęs administratorius) ir paspaudus mygtuką "Atsiblokuoti" žaidėjas bus atblokuotas. Atsiblokavimo kaina - 400 kreditų.